TIP! Ryanair - Řecko - levné letenky Preveza z Vídně (a zpět) od 1.620,- Kč

TIP! Ryanair - Řecko - levné letenky Preveza z Vídně (a zpět) od 1.620,- Kč

Na severní poloostrov v ústí Ambracianského zálivu v Řecku létá z Česka také český lowcost dopravce Smartwings. Všimli jste si ale té ceny? Za zpáteční letenky Preveza s odlety z Prahy si účtuje závratných 8.290,- Kč. Jak se vyhnout takové ceně? Řešení má Ryanair a její nízkonákladové letenky do Prevezy z Vídně od 1.620,- Kč.

Rozdíl v ceně jako blázen, přitom odlety z Vídně nejsou nijak komplikované. Mnozí cestovatelé to mají dokonce blíže do Vídně, než do Prahy, tak proč toho nevyužít. Levné letenky Preveza s odlety z letiště ve Vídni vychází nejlépe na začátek léta. Doporučujeme například termín letu 27. června až 8. července 2021.

Jak se letí do Řecka na palubě Ryanair? Odlétá se z letiště Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko a přilétá se na letiště Preveza (PVK) Aktion airport - Řecko.

Řecko aktuálně zmírnilo podmínky pro vstup do země. Aktuální info zde.

Tipy na letenky na Rhodos, Korfu, Kos, Kréta, Mykonos, Santorini a další letoviska najdete na stránce levné letenky Řecko.

Ubytování k letence:

  Ubytování od BOOKING.COM se slevou až 50% Aktuální nabídka

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.