TIP! Ryanair - Řecko - levné letenky Preveza (Lefkada) z Vídně (a zpět) od 1.025,- Kč

TIP! Ryanair - Řecko - levné letenky Preveza (Lefkada) z Vídně (a zpět) od 1.025,- Kč
Rezervace letenky

Využijte výprodeje levných letenek do Řecka. Mykonos, Korfu, Rhodos, Kréta, Kefalonia to je opravdu jen nejstručnější výčet, kam lze doletět za cca tisícovku. Další bonbónek je tu! Když se řekne Preveza, asi moc lidí nebude vedět. Za to ostrov Lefkada, to už je jiné kafe. Je tu tip na levné letenky Lefkada - Preveza od 1.025,- kč.

Ostrov Lefkada je od města Preveza, kam se létá, vzdáleno jen 21 km a je to hlavní letiště pro Lefkadu. Samotné levné letenky Lefkada nám servíruje irská aerolinka Ryanair. odlétá se z Vídně a cena začiná na parádních 1.025,- Kč. A kdy letět do Řecka a na Lefkadu? Je to jednoduché. Není problém zacílit už na srpnový termín, ale už za nějaký ten příplatek, každopádně pořád to oproti jiný destinacím není žádná hrůza. Levněji v září kdy je ještě léto a nejlevnější letenky na Lefkadu jsou na říjen.

Jak se letí na řeckou Lefkadu v praxi? Jak už jsme řekli, popisujeme tarif aerolinek Ryanair. Odlety z často využívaného letiště Vídeň Schwechat vedou na letiště Preveza (PVK) Aktion airport - Řecko s dobou letu jen 2 hodiny. Zpáteční let je započten do ceny a nechybí ani kabinové zavazadlo.

Další tipy na levné letenky do Řecka najdete pod tímto odkazem.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.