TIP! Ryanair - Řecko - levné letenky Kréta Heraklion a Kréta Chania z Vídně (a zpět) od 1.175,- Kč

TIP! Ryanair - Řecko - levné letenky Kréta Heraklion a Kréta Chania z Vídně (a zpět) od 1.175,- Kč

Ryanair cenově drtí konkurenci a to hlavně jejího hlavního souputníka, maďarskou Wizz Air i na lowcost leteckých linkách do Řecka. Názornou ukázkou budiž letenky na Krétu, kde nabízí levnější letenky z Vídně do oblastí Chania i do oblasti Heraklion. Představujeme zpáteční levné letenky Kréta z Vídně už za 1.175,- Kč. Čtěte dále, dozvíte se detaily.

Ryanair - Kréta - letiště Heraklion N. Kazantzakis airport (HER) - levné letenky na Krétu z Vídně do oblasti Heraklion můžeme získat od zmíněných 1.175,- Kč. Počítejte s termíny od 4. května do 29. října.

Ryanair - Kréta - letiště Chania Souda airport (CHQ) - levné letenky na Krétu z Vídně do oblasti Chania se prodávají od 1.349,- Kč s dostupností opět na květen až říjen 2021.

Wizz Air - Kréta - letiště N. Kazantzakis airport (HER) - levné letenky na Krétu z Vídně od maďarského lowcost přepravce v této verzi stojí od 1.881,- Kč s kapacitou od 31. května do 29. října 2021.

Wizz Air - Kréta - letiště Chania Souda airport (CHQ) - levné letenky na Krétu z Vídně s cílem Chania prodávají maďaři od 2.195,- Kč. Letenky do Řecka je možné si rezervovat s termíny od 13. června do 9. září 2021.

Tip: Zajímají vás letenky na Krétu výhradně při odletech z naší země? V takovém případě doporučujeme letenky Praha - Kréta Heraklion a zpět za 3.990,- Kč od řecké letecké společnosti Aegean Air. Tato jednotná cena pokrývá i letenky do Řecka na léto a letní prázdniny, tak neváhejte, protože místa už ubývají rychlostí blesku.

Rezervace letenky:

  Kréta Heraklion (z Vídně - Ryanair) 1.175,- Kč rezervace
  Kréta Chania (z Vídně - Ryanair) 1.349,- Kč rezervace
  Kréta Heraklion (z Vídně - Wizz Air) 1.881,- Kč rezervace
  Kréta Chania (z Vídně - Wizz Air) 2.195,- Kč rezervace
  Kréta Heraklion (z Prahy - Aegean Air) 3.990,- Kč rezervace

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti
Oblíbené lety