TIP! Ryanair - Polsko - levné letenky Varšava z Prahy (a zpět) nejen na letní prázdniny od 689,- Kč

TIP! Ryanair - Polsko - levné letenky Varšava z Prahy (a zpět) od 689,- Kč

Všimli jste si, že Ryanair vytvořil ideální letecké podmínky pro cestování mezi Prahou a Varšavou? Dnes je ideální den pro rezervaci levné letenky do Polska s odletem z Česka a konkrétně našeho hlavního města. Ryanair zlevňuje další letenky, tentokrát můžeme ulovit levné letenky do Varšavy s odletem z Prahy již od 689,- Kč!

Tady není nad čím váhat. Pomýšlíme li nad letem do hlavní metropole Polska, máme jedninečnou příležitost konat, protože obousměrná letenka Varšava z Prahy nebyla ještě nikdy levnější.

Dostupnost: Letenky do Varšavy pod 7 stovek. Na kdy objednávat? Jednoznačně nejlevněji teď vychází tyto levné letenky na odlety v prvním letním prázdninovém měsíci. Kompletní dostupnost pokrývá termíny do Polska od 3. července až do 29. října 2021.

Jak vede spoj? Odlety s Ryanairem do Polska startují z letiště Praha Václav Havel (PRG) - Česká Republika a vedou přímo na letiště Varšava Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin (WMI). V ceně počítejte i se zpátečním letem do Prahy a přepravou příručního zavazadla.

Zajímají vás další senzační nabídky na lety za pár korun? Inspirujte se aktuálním tipy na zpáteční letenky do 1.000,- Kč a taky do 1.500,- Kč.

Rezervace letenky:

  Varšava - Polsko (z Prahy) od 689,- Kč rezervace

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti
Oblíbené lety