TIP! Ryanair - Polsko - levné letenky Krakov z Prahy (a zpět) 761,- Kč

TIP! Ryanair - Polsko - levné letenky Krakov z Prahy (a zpět) 761,- Kč

Říká se, že jedno z nejkrásnějších měst Polska. Nechte se inspirovat snadnou a hlavně levnou cestou do starobylého Krakova. Jestli jste nepodlehli iluzi o tom, že polská města nejsou cestovatelsky zajímavá, využijte bezva naceněné letenky do Krakova. Odlétá se z hlavní metropole a na rezervaci letenky Praha - Krakov a zpět stačí 761,- Kč.

Nejstarší městečko Polska je po Varšavě druhé nejvíce navštěvované v zemi. Malebné prostředí je pro cestu na jaře či přes léto jako stvořené a když k tomu přidáme momentální podmínky objednávky levné letenky do Krakova z Prahy, není absolutně nad čím váhat.

Pozor! Aktuální cena lowcost letenky Krakov platí při aktuální rezarvaci. Odložíte li tedy tento nejdůležitější krok na později, nerozčilujte se, že už levné letenky do Polska nejdou k dispozici.

Dostupnost: Zabukujte si levné letenky do Krakova při odletech z letiště Václava Havla z rozmezí období 3. únor až 27. únor 2022. na letišti KrakovJohn Paul II International (KRK) budete z Prahy za hodinu a deset minut. Nízkonákladové letenky nemá pod palcem nikdy jiný, než Ryanair.

Tip: Inspirujte se levnými letenkami skutečně "za hubičku". Jak na to? Mrkněte na další levné letenky do 1.000,- kč.

Rezervace letenky:

  Krakov - Polsko (z Prahy) od 761,- Kč rezervace

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti
Oblíbené lety