TIP! Ryanair - Itálie - Sicílie - levné letenky Palermo z Prahy (a zpět) od 2.354,- Kč

TIP! Ryanair - Itálie - Sicílie - levné letenky Palermo z Prahy (a zpět) od 2.354,- Kč

Jak skloubit cestu na vlastní pěst za památkami, bohatou historii a třeba i koupáním v moři? Návod má letecká společnost Ryanair. Letenky na severní pobřeží Sicílie jsou totiž nyní ve slevě. Jak se dostat levně z Česka do Trapani jsme si ukázali zde. Dnes vám ale ještě doporučíme levné letenky do Palerma s odletem z Prahy od 2.354,- Kč.

Vyplatí se linka do Palerma z Prahy? Určitě! Nízkonákladové lety do Palerma s odletem z Vídně totiž nyní stojí ještě více (od 2.568,- Kč). Naše hlavní letiště v Praze navíc využíváme u letů do Itálie nejčastěji.

Dostupnost: Nejlevnější letenky do Itálie (Palermo) s odlety od nás navíc pořídíme na hlavní letní turistickou sezónu, ale co platí dnes, zítra už nemusí a tak si s rezervací levné letenky koukejte pospíšit. K dispozici jsou termíny na období 4. červen 2021 až 23. únor 2022.

Jak vede spoj? Linka irské lowcost aerolinky Ryanair má odlet z letiště Praha Václav Havel - Česko, vede přes letiště v Miláně (Orio Al Serio) na letiště Palermo (PMO) Punta Raisi airport - Sicílie - Itálie. Zpáteční let + příruční zavazadlo v ceně.

Máme spoustu aktuálních tipů, jak letět do Itošky za pár kaček. Více na stránce levné letenky do Itálie.

Rezervace letenky:

  Palermo - Itálie (z Prahy) od 2.354,- Kč rezervace

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti
Oblíbené lety