TIP! Ryanair - Balkán - Srbsko - levné letenky Niš z Vídně (a zpět) od 667,- Kč

TIP! Ryanair - Balkán - Srbsko - levné letenky Niš z Vídně (a zpět) od 667,- Kč

Po delší době je tu aktualita ohledně levných letenek do Srbska. Sice teď nejsou na výběr oblíbené Ryanair letenky do Niš s odlety z Bratislavy, za to tu máme od stejné aerolinky levné letenky do Niš s odlety z Vídně. Obousměrná letenka je nyní vyladěna na optimální hodnotu. Nemusíme platit více než 667,- Kč a to není zdaleka vše.

Nejlevnější letenky do Niš má tedy momentálně Ryanair při odletech z rakouské metropole. Jaká je dostupnost? Zpáteční letenky do Srbska pod 7 set korun vychází nejlevněji na termíny při odletech od 20. července 2021 do 31. července 2021. Letět lze do Niš s příplatky i v dalších měsících (viz kalendář).

Je tu i další alternativa. Levné letenky do Niš prodává i letecká společnost Wizz Air. Opět nabízí odlety do Srbska z Vídně v ceně od 1.059,- Kč.

Linka irské letecké společnosti Ryanair vede přímým letem z letiště Vídeň Schwechat (VIE) na letiště  Niš (INI) Nis airport - Srbsko. Zpáteční let a příruční zavazadlo je už započítán v ceně levné letenky.

Cestujeme letecky za pár korun? Více se dočtete na stránce levné letenky do 1.000,- Kč.

Ubytování k letence:

  Ubytování od BOOKING.COM se slevou až 50% Aktuální nabídka

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

 

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.