TIP! Ryanair - Anglie - levné letenky Londýn z Prahy (a zpět) ještě na toto léto od 770,- Kč

TIP! Ryanair - Anglie - levné letenky Londýn z Prahy (a zpět) ještě na toto léto od 770,- Kč
Rezervace letenky

Potřebujete letět do Londýna z Prahy ještě o letních prázdninách? Máme pro vás skvělou zprávu. Letecká společnost Ryanair zlevnila letenky do Londýna při odletech z Prahy až k hranici 770,- Kč za let tam i zpět. Když nakoukneme do kalendáře, najdeme hromadu nejlevnějších letů do Británie na konec měsíce července a taky na srpen.

Londýn má několik letišť. Lowcostová linka společnosti Ryanair z Prahy do Londýna vede na letiště (STN) Stansted airport - Velká Británie (je to asi 40 km od Londýna). Přímý let trvá necelé dvě hodiny a sebou si vezmeme i příruční zavazadlo - za to už doplácet nemusíme.

Zajímá vás více tipů na lety na Britské ostrovy? Pak zamiřte na stránku levné letenky Velká Británie.

Jen pro zajímavost. Konkurence Easyjet má letenky do Londýna z Prahy v cenách od 1.645,- kč a to je více než jednou tolik, co ryanair.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.