TIP! Řecko - 4 verze levné letenky na ostrov Mykonos (zpáteční) od 1.082,- Kč

TIP! Řecko - 4 verze levné letenky na ostrov Mykonos (zpáteční) od 1.082,- Kč
Rezervace letenky

Všimli jsme si zlevnění letenky na řecký ostrov Mykonos a tak vám o tom hned dáváme echo! Ještě v květnu bychom zaplatili za letenky na Mykonos nejméně 1.656,- Kč. Nyní to je ale již od 1.082,- Kč a to není vše. Celkem jsou na výběr 4 lowcost tarify z Vídně, Berlína a Katovic a tří z nich se motají kolem tisíce korun českých.

1. Wizz Air - obousměrné levné letenky na Mykonos s odletem z Vídně od 1.082,- Kč je možné bookovat na datumy od 24. července 2021 do 30. října 2021.

2. Ryanair - obousměrné levné letenky na Mykonos s odletem z Vídně od 1.082,- Kč a dostupnost letenek do Řecka na 24. červenec 2021 až 30. říjen 2022.

3. Wizz Air - obousměrné levné letenky na Mykonos s odletem z Katovic od 1.241,- kč s možnými termíny cesty od 23. července 2021 do 29. října 2021.

4. Easyjet - obousměrné levné letenky na Mykonos s odletem z Berlína od 2.352,- Kč s kapacita míst v datumech od 23. červnce 2021 do 5. září 2021.

Další tipy na levné letenky do Řecka najdete zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Destinace
Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.