TIP! Řecko - 3 verze zpáteční levné letenky na Zakynthos od 2.484,- kč

TIP! Řecko - 3 verze zpáteční levné letenky na Zakynthos od 2.484,- kč

Děláte si zálusk na řecký ostrov Zakynthos? Přinášíme tři aktuální možnosti nízkonákladových letů na ostrov v západní části Řecka. Letenky na Zakynthos nám před začátkem léta nabízejí aerolinky Wizz Air, Ryanair a Smartwings. První dvě jmenované létají z Vídně v ceně od 2.484,- kč, třetí z Prahy a taky si za to nechá pořádně zaplatit.

1. Wizz Air - zpáteční levné letenky na Zakynthos s odlety z Vídně od částky 2.484,- Kč s dostupností na 24. červen 2021 až 28. říjen 2021. Nejlevnější letenky do Řecka jsou na počátek léta.

2. Ryanair - zpáteční levné letenky na Zakynthos s odlety z Vídně od částky 2.623,- Kč s dostupností na 2. červenec 2021 až 29. říjen 2021. Nejlevnější letenky do Řecka jsou k dostání na přelom září a října.

3. Smartwings - zpáteční letenky na Zakynthos s odlety z Prahy za cenu 7.390,- kč s dostupností na 23. červen 2021 až 4. říjen 2021. Cena letenek do Řecka je jednotná a podle toho vypadá i cena.

Další tipy na levné letenky do Řecka najdete zde.

Ubytování k letence:

  Ubytování od BOOKING.COM se slevou až 50% Aktuální nabídka

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

 

Destinace
Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.