TIP! Řecko - 3 verze levné letenky na Kos (zpáteční) od 1.809,- Kč

TIP! Řecko - 3 verze levné letenky na Kos (zpáteční) od 1.809,- Kč

Další z výstavních skříní Řecka až u samotných hranic Turecka? Zveme vás na ostrov Kos. Spousta krásných pláží s průzračným mořem a mnoho dalších turistických lákadel si můžete vychutnat díky lowcost letenkám od aerolinek Ryanair. Máme pro vás trojí verzi letenky na Kos od 1.809,- Kč a nechybí ani tarif dopravce Smartwings.

1. Ryanair - zpáteční levné letenky Kos s odlety z Berlína od 1.809,- Kč s cestovním obdobím od 20. června 2021 (pozítří) až do 28. října 2021.

2. Ryanair - zpáteční levné letenky Kos s odlety z Vídně od 2.627,- kč s cestovním obdobím od 19. června 2021 (zítra) až do 30. října 2021.

3. Smartwings - zpáteční levné letenky Kos s odlety z Prahy za 8.290,- Kč s cestovním obdobím od 19. června 2021 (zítra) až do 9. října 2021.

Chcete další aktuální tipy na letenky na řecké ostrovy? Opravdu je z čeho vybírat. Více se dozvíte na stránce levné letenky Řecko.

Podmínky pro vstup do Řecka

Nejsou vám známy podmínky pro vstup do jednotlivých zemí? Zjištěte si je velice snadno. MZV.cz spustilo přehledný portál dovolená 2021, kde jsou informace pro vstup hlavně do evropských zemí uvedeny jasně a zřetelně. Více zde.

Ubytování k letence:

  Ubytování od BOOKING.COM se slevou až 50% Aktuální nabídka

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

 

Destinace
Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.