TIP! Philippine Airlines / British Airways - Filipíny - levné letenky Manila (zpáteční) 10.990,- kč

TIP! Philippine Airlines / British Airways - Filipíny - levné letenky Manila z Vídně (a zpět) 10.990,- kč

Kdo chce na Filipíny, má zase o čem přemýšlet. Příjemné starosti teď máme díky Philippine Airlines a British Airways. Tyto aerolinky daly do kupy dvoje nové letenky Manila. K tarifům China Southern z Vídně a Air China z Mnichova, teď přibyly levné letenky do Manily s odletem z Vídně za 10.990,- kč a nebo Berlína v ceně 11.790,- kč.

Levnější varianta letenky Manila Philippine Airlines a British Airways je ta při odletu z letiště ve Vídni (jedenáct tisíc kč). Dostupnost letů na Filipíny je od 7. listopadu 2019 do 27. května 2020. Z Berlína jsou levné letenky Manila k dispozici s odlety od 9. ledna 2020 do 30. června 2020.

Celkem až 6 akčních tarifů nás dopraví na Filipíny. Kromě uvedených také na palubě China Airlines nebo Thai Airways. Níže je konkrétní přehled leteckých dopravců a aktuálních platných akčních letenek na Filipíny. Klik na odkaz "termíny" vás dostane do kalendáře pro výběr volných míst.

Rezervace letenky:

  Manila (z Vídně - China Southern) 10.390,- kč termíny
  Manila (z Mnichova - Air China) 10.790,- kč termíny
  Manila (z Vídně - Philippine A.) 10.990,- kč termíny
  Manila (z Berlína - Philippine A.) 11.790,- kč termíny
  Manila (z Prahy - China Airlines) 13.990,- kč termíny
  Manila (z Vídně - Thai Airways) 14.390,- kč termíny

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.