TIP! LOT Airlines - Kanada - levné letenky Toronto z Prahy (a zpět) 11.490,- Kč

TIP! LOT Airlines - Kanada - levné letenky Toronto z Prahy (a zpět) 11.490,- Kč
Rezervace letenky

Od loňského října tu máme první příspěvek o levných letenkách do Kanady. Postupně si představíme několik zajímavých tarifů s odlety z Česka, hodící se pro českého cestovatele. Začínáme nabídkou polské letecké společnosti LOT Polish Airlines. Aerolinka teď nabízí akční letenky Toronto s odlety z Prahy za částku 11.490,- Kč.

Dostupnost: Obousměrné levné letenky do Toronta s odlety z pražského letiště Václava Havla se nyní dají získat při odletech od 27. září 2021 s návraty až do června 2021.

Podmínky letu: LOT nabízí levné letenky do Kanady z Česka s kratším jedním přestupem. Odlety z Prahy vede na letiště do Varšavy (WAW), kde si počkáme na další letadlo asi 2-4 hodiny a to je celkem odeální doba, abychom se nemuseli nějak extra honit. Přílet pak vede na letiště Toronto (YYZ) Lester B Pearson airport - Kanada. Tak samo se letí z Kanady i zpátky do Česka. Linka LOT Airlines obsahuje přepravu jednoho příručního zavazadla.

Další nové tipy na levné letenky do Kanady dnes zveřejníme zde. Budou to například ještě levné letenky do Montrealu a letenky do Vancouveru.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.