TIP! Itálie - Apulie - 5 verzí levné letenky do Bari z Vídně, Prahy, nebo Krakova (a zpět) na léto od 667,- Kč

TIP! Itálie - Apulie - 5 verzí levné letenky do Bari z Vídně, Prahy, nebo Krakova (a zpět) na léto od 667,- Kč

Rozhodli jste se pro letošní rok pro dovolenou v Itálii? Pak vás možná zaujme přehled levných letenek do přístavního města Bari v regionu Apulie. Jelikož máme několik variant nízkonákladových letů. Pojďme si je všechny hezky shrnout. Již nyní můžeme říct, že nejlevnější letenky do Bari jsou při odletech z Vídně u prodejce Wizz Air.

S ohledem na situaci se aerolinky rozhodly nasadit drtivě nízké ceny letenek do Itálie na hlavní turistickou sezónu a to nejen do Itálie. Hlavními průkopní jsou aerolinky Wizz Air a Ryanair. I když má irský dopravce více tarifů a tlačí na nízkou cenu, občas to nestačí. Tady u letenky do Bari je prostě minimálně na oko levnější Wizz Air. Níže je přehled aktuálních lowcost spojů do zmíněného přístavního italského města Rimini.

1. Wizz Air - obousměrné levné letenky Bari s odlety z Vídně v ceně od 667,- kč s dostupností na 15. červen 2021 až 7. květen 2022.

2. Ryanair - obousměrné levné letenky Bari s odlety z Vídně v ceně od 969,- Kč s dostupností na 14. červen 2021 až 25. březen 2022.

3. Ryanair - obousměrné levné letenky Bari s odlety z Prahy v ceně od 1.167,- Kč s dostupností na 14. červen 2021 až 12. květen 2022.

4. Wizz Air - obousměrné levné letenky Bari s odlety z Krakova v ceně od 1.621,- kč s dostupností na 17. červen 2021 až 7. květen 2022.

5. Wizz Air - obousměrné levné letenky Bari s odlety z Prahy v ceně od 1.896,- Kč s dostupností na 3. červenec 2021 až 8. květen 2022.

Do jakých italských letovisk lze momentálně pořídit levné letenky na léto? Je to Rimini, Olbia, Perugia, Catania, Pescara, Florencie, Neapol, Trapani, Bergamo, Řím, Milán, Boloňa, Pisa, Benátky, Lamezia Terme, Alghero, Cagliari, Palermo, Ancona a další. Podrobnosti najdete na stránce levné letenky do Itálie.

Ubytování k letence:

  Ubytování od BOOKING.COM se slevou až 50% Aktuální nabídka

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

 

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.