TIP! Itálie - 7 verzí levné letenky Řím (a zpět) na léto - aktuální přehled - již od 831,- kč

TIP! Itálie - 7 verzí zpáteční levné letenky do Říma již od 831,- kč

Rozhodli jste se pro let do Říma? Výběr levné letenky nám usnadní aktuální přehled. Je tu aktuální výčet 7 verzí levných letenek do italské metropole hodící se výhradně českému cestovateli. Ať jste z Prahy nebo opačné strany republiky, každý tu najde ideální spoj levného letu do Itálie, co nám nevyždíme peněženku. Letenky do Říma jsou od 831,- kč!

Letenky do hlavního města Itálie za pár set korun na hlavní turistickou sezónu. Jak na ně? Tady jsou aktuální možnosti. Celkově všech 7 verzí levné letenky Řím zajišťují jen tři aerolinky. Ryanair, Wizz Air a jeden tarif do Říma patří také ČSA (České Aerolinie).

Úplně ty nejlevnější letenky Řím nyní může nabídnout Ryanair při odletu z Vídně. Zpáteční letenka se prodává od 831,- kč a to na top sezónu na červenec a srpen!

Druhé nejlevnější letenky do Říma patří opět irské Ryanair. Linka se startem z letiště v polském Krakově se prodává za nejlevněji při nynější objednávce červencového termínu.

Třetí alternativa jsou zpáteční levné letenky Řím s odletem z Vídně od maďarské lowcost aerolinky Wizz Air. Tady oppět nejlevněji v hlavní sezóně a to o prázdninovém červenci.

Jsme li blízko našeho hlavního města nebo rovnou z Prahy, budeme chtít využít letenky Praha - Řím a zpět od Ryanair. Tyto jsou opět nejvýhodnější při rezervaci na červenec a to od ceny 1.183,- kč.

Odlet do Říma z druhého polského města Katovice pokrývá letecká společnost Wizz Air s lety v ceně od 1.270,- kč nejen na léto 2020.

Volit můžeme taky letenky do Říma s odletem ze slovenské Bratislavy v režii Ryanair. Tyto letenky se prodávají od 1.794,- kč, avšak až na posezónní termíny od konce října.

Poslední místo v našem přehledu levných letenek do italské metropole dostává i klasický nikoliv nízkonákladový tarif letecké společnosti Czech Arlines. České Aerolinie nasadily jednotnou cenu letenek do Itálie (Řím z Prahy) na 2.690,- kč. Letět s ČSA se dá od 3. srpna při aktuální rezervaci levné letenky.

Rezervace letenky:

  Řím (z Vídně - Ryanair) od 831,- kč termíny
  Řím (z Krakova - Ryanair) od 939,- kč termíny
  Řím (z Vídně - Wizz Air) od 1.072,- kč termíny
  Řím (z Prahy - Ryanair) od 1.183,- kč termíny
  Řím (z Katovic - Wizz Air) od 1.270,- kč termíny
  Řím (z Bratislavy - Ryanair) od 1.794,- kč termíny
  Řím (z Prahy - ČSA) 2.690,- kč termíny

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Destinace
Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.