TIP! Francie - Azurové pobřeží - 3 verze zpáteční levné letenky do Nice od 1.029,- Kč

TIP! Francie - Azurové pobřeží - 3 verze zpáteční levné letenky do Nice od 1.029,- Kč
Rezervace letenky

Rok se s rokem sešel a je to už více než rok, kdy jsme vám přinesli poslední tip na rezervaci levné letenky na Azurové pobřeží. Jelikož nyní máme zajímavé 3 verze letenek do Nice, mrkněme na ně detailněji. Zpáteční levné letenky do Nice si pořídíme od částky 1.029,- Kč při odletech Vídně, Je tu i možnost letět z Krakova, nebo Prahy.

Za lowcost linkou do Francie - na Azurové pobřeží s cenou okolo tisícovky stojí maďarská letecká společnost Wizz Air. V úvahu připadají odlety od 28. července 2021 až do 22. června 2022. Daleko levnější letenky do Nice z Vídně vychází od srpna (viz kalendář).

Wizz Air má také letenky do Nice s odletem z Krakova. Tyto obousměrné letenky do Francie se dají splašit od ceny 1.614,- Kč a velmi zajímavě vychází sezónní letenky na probíhající letní prázdniny.

Chcete letět na Azurové pobřeží z Prahy? Pak musíte zvolit klasický kombinovaný tarif švýcarských aerolinek Swiss Airlines a německé Lufthansy. Za 3.390,- kč získáme letenky Praha - Nice a zpět na dobu mezui 14. září až 30. říjenm 2021. Tato linka ovšem obsahuje kratší přestup v Curychu (1 až 2 hodiny). Let tam - 2 příruční zavazadla, let zpátky - pouze jedno v ceně akční letenky.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.