Přejít k hlavnímu obsahu

TIP! Eurowings / United Airlines - USA - Florida - levné letenky Miami z Prahy (a zpět) 10.490,- kč

Zaoceánští cestovatelé mají opět možnost podniknout výlet na prosluněnou Floridu. Nevoněla vám o tisícovku levnější letenka na Miami od British Airways s odletem z Vídně? Fajn, přesně pro vás vznikl kombinovaný tarif klasických amerických aerolinek United Airlines a německé lowcost Eurowings. Letenka na Miami s odletem z Prahy stojí 10.490,-

Plánujete do USA vycestovat třeba už příští měsíc? S touto akční letenkou to nebude žádný problém. Volná místa s levnou letenkou do Floridu (Miami) z Prahy najdete už od 3. února 2019. Cestovní období končí 11. prosincem 2019, vyjímaje dobu od května do září. Do USA se s Eurowings a United Airlines letí přes Düsseldorf.

Alternativu letenek Miami s odletem z Prahy na únor a březen nabízejí francouzské národní aerolinky Air France. Cena zpáteční letenky je 11.190,- kč. Aktuálně nejlevnější letenka je ta s odletem z Vídně za 9.490,- kč od American Airlines a British Airways. Níže najdete všechny tři možnosti.

Rezervace letenky:

  Miami - USA (z Prahy) 10.490,- kč termíny
  Miami - USA (z Prahy) 11.190,- kč termíny
  Miami - USA (z Vídně) 9.490,- kč termíny

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek