TIP! Easyjet - Chorvatsko - levné letenky Split (zpáteční) na letní prázdniny od 1.195,- Kč

TIP! Easyjet - Chorvatsko - levné letenky Split (zpáteční) na letní prázdniny od 1.195,- Kč
Rezervace letenky

Rozšiřujeme nabídku tipů na aktuální rezervaci levné letenky do Chorvatska. Již jsme vám ukázali výhodné lety do Dubrovniku a Zadaru od 876,- Kč a levné letenky na Istrii (Pula) od 958,- Kč. Dnes tu jsou tři tipy na booking levné letenky do Splitu od 1.195,- Kč z Berlína, Krakova od 2.628,- Kč a letenky do Splitu z Prahy za 3.690,- kč.

Jednoznačně nejlevnější letenky Split má britská lowcostová aerolinka Easyjet. Letenky jsou top! Pod 1.200,- Kč jsme totiž do Splitu v minulosti nikdy nemohli letět. Sezónní letenky do Chorvatska nyní stojí nejméně, tak toho využijte.

Opomenout nesmíme ani letenky do Splitu od maďarské Wizz Air. Zpáteční tarif se dá splašit od 2.628,- Kč. Na hodně termínů jsou ale ceny letenek do Chorvatska zbytečně přepálené. Dostupnost letenek je koncipována na termíny od 11. června 2021.

Pal čert cenu. Objetujete rádi nějakou tu stovku až tisícovku navíc za cenu odletu z Prahy? Pak bude volba relativně jednoznačná - národní aerolinka Chorvatska, dopravce Croatia Airlines. Letenky Praha - Split a zpět se dají objednat za 3.690,- kč.

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Destinace
Letecké společnosti