TIP! Anglie - 10 verzí zpátečních levných letenek do Londýna nejen z Česka od 759,- kč

TIP! Anglie - 10 verzí zpátečních levných letenek do Londýna nejen z Česka od 759,- kč

Kam by se kdo trmácel, když nejlevnější letenka do Londýna je momentálně ta z jihomoravské metropole. Cestovatel je ovšem náročný a tak jsme si pro vás nachystali celkem 10 aktuálních možností rezervace levné letenky Londýn. Několik jich obsahuje tuzemské odlety Prahy nebo Brna, cena za letenku začíná už na 759,- kč!

Wizz Air, Easyjet, Laudamotion, Ryanair, Smart Wings, Vueling Airlines, všechny tyto aerolinky disponují zajímavými lety do Londýna. Který vám nejvíce padne? Startujeme přehled.

Jak už bylo napsáno, nejlevnější letenky Londýn jsou ty z Brna. Za obousměrnou linku vypravující dopravce Ryanair nemusíme dát více než 759,- kč. Obobně zajímavou cenu ma Ryanair také u letenky do Londýna s odletem ze slovenské Bratislavy, která startujě na ceně 770,- kč.

Třetím je oblíbený tarif pro lidi ze Severní Moravy a Slezska letenky Londýn z Krakova od Wizz Air od částky 959,- kč.

Čtvrtým je klasika. Praha - Londýn a zpět od Ryanair od 965,- kč. Tady také bojuje také Wizz Air s pátým tarifem v pořadí. Její lowcostové letenky do Londýna s odlety z Prahy stojí od 1.238,- kč.

Šestý je tarif nízkonákladového dopravce Laudamotion letenky Londýn z Vídně a zpět od 1.484,- kč. Sedmou trochu v pozadí je se svou nabídkou španělská aerolinka Vueling Airlines. Lety od ní stojí od 1.615,- kč.

Je tu i česká Smartwings se zpáteční letenkou Londýn z Prahy za jednotnou cenu 1.690,- kč.

Devátý a desátý tarif s cílem Londýn patří britským aerolinkám Easyjet. Z Prahy do Londýna na jejich křídlech od 1.751,- kč, z Vídně pak ještě s příplatkem cca + 50,- kč.

Rezervace letenky:

  Londýn (z Brna - Ryanair) od 759,- kč termíny
  Londýn (z Bratislavy - Ryanair) od 770,- kč termíny
  Londýn (z Krakova - Wizz Air) od 959,- kč termíny
  Londýn (z Prahy - Ryanair) od 965,- kč termíny
  Londýn (z Prahy - Ryanair) od 965,- kč termíny
  Londýn (z Prahy - Wizz Air) od 1.238,- kč termíny
  Londýn (z Vídně - Laudamotion) od 1.484,- kč termíny
  Londýn (z Vídně - Vueling A.) od 1.615,- kč termíny
  Londýn (z Prahy - Smartwings) 1.690,- kč termíny
  Londýn (z Prahy - Easyjet) od 1.751,- kč termíny
  Londýn (z Vídně - Easyjet) od 1.809,- kč termíny

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.