TIP! Air France - Thajsko - levné letenky Bangkok z Vídně (zpáteční) 10.590,- kč

TIP! Air France - Thajsko - levné letenky Bangkok z Vídně (zpáteční) 10.590,- kč

Jaké jsou aktuální možnosti rezervace letenek do Thajska? Českému cestovateli se nyní nabízí dva akční tarify. Levné letenky do Bangkoku teď nabízí francouzská národní letecká společnost Air France. Když se rozhodneme letět z letiště Schwechat ve Vídni, dostaneme se u zpátečního letu až na částku 10.590,- kč a to včetně poplatků.

Dostupnost: Termíny až od druhé poloviny letoška. Air France nabízí levné letenky do Thajska - Bangkok při odletech z Vídně na dobu cesty mezi 2. září 2021 a 29. listopadem 2021. Let vede přes Paříž - letiště Charles De Gaulle - Francie s kratším přestupem (asi dvě hodiny). Poté se již pokračuje na letiště Bangkok (BKK) Suvarnabhumi airport - Thajsko.

V ceně této akční letenky do Bangkoku z Vídně od Air France je zahrnuta přeprava nikoliv jednoho, ale dvou příručních zavazadel.

Tip: Ptáte se, jestli nyní existuje k tarifu od Air France i nějaká další alternativa, například s odletem z Česka? Odpověď zní ano. Na trhu nyní nabízí akční letenky Bangkok s odletem z Prahy také nizozemská národní aerolinka KLM. Letenky Praha - Bangkok a zpět jsou oceněny na 13.490,- kč. Toto je však pouze výprodej minimální kapacity, co zbývá ještě na tento měsíc.

Rezervace letenky:

  Bangkok - Thajsko (z Vídně - Air France) 10.590,- kč rezervace
  Bangkok - Thajsko (z Prahy - KLM) 13.490,- kč rezervace

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.