TIP! Afrika - Keňa - 4 verze levné letenky Nairobi z Vídně a Prahy (a zpět) od 10.990,- kč

TIP! Keňa - 4 verze levné letenky Nairobi z Vídně a Prahy od 10.990,- kč

Nevíte, jak se nejlépe dostat na africké Safari? Nechte se inspirovat přehledem levných letenek do Keni. Máme pro vás 4 aktuální tarify s letenkami do Nairobi. Tarif Qatar Airways už známe, pak tu máme ještě tarify KLM s úplně nové od Turkish Airlines a Air France. Do Afriky se dá odlétat z Vídně a Prahy, níže se dozvíte podrobnosti.

1. Air France - zpáteční levné letenky Nairobi s odlety z Vídně za 10.990,- Kč s cestovním obdobím od 1. září 2021 do 3. prosince 2021. Jeden přestup + 3 zavazadla v ceně. letenky.

2. Turkish Airlines - zpáteční levné letenky Nairobi s odlety z Prahy za 12.290,- Kč s cestovním obdobím od 1. listopadu 2021 do 30. prosince 2021. Jeden přestup + 3 zavazadla v ceně.

3. Qatar Airways - zpáteční levné letenky Nairobi s odlety z Prahy za 13.490,- Kč s cestovním obdobím od 6. července 2021 do 28. ledna 2022. Jeden přestup + 4 zavazadla v ceně.

4. KLM - zpáteční levné letenky Nairobi s odlety z Prahy za 13.790,- Kč s cestovním obdobím od 26. srpna 2021 do 23. listopadu 2021. Jeden přestup + 3 zavazadla v ceně.

Další tipy levné letenky Keňa postupně přibývají na této stránce.

Ubytování k letence:

  Ubytování od BOOKING.COM se slevou až 50% Aktuální nabídka

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

 

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.