Tanzánie - levné letenky Kilimandžáro zpáteční 7.101,- kč

Další z řady akčních letů pro flexibilnější cestovatele, stojíc za povšimnutí, nás zavede do Tanzánie! Jsou tady zpáteční levné letenky Kilimandžáro za cenu 7.101,- kč včetně tax a poplatků. Levné letenky jsou k dispozici pro odlety z Istanbulu, včetně zpáteční letenky Kilimandžáro - Istanbul. Akční letenky do Tanzánie je možné si zarezervovat pro lety na vybrané dny od prosince do března 2013.

Pro snadnější orientaci si uvedeme několik termínů, na kdy je možné zabookovat levné letenky do Kilimandžáro. Vybírejte například z těchto letenek,

Istanbul - Kilimandžáro a zpět 4.12. - 14.12. - rezervace zde

Istanbul - Kilimandžáro a zpět 31.1. - 15.2. - rezervace zde

Istanbul - Kilimandžáro a zpět 2.3. - 15.3. - rezervace zde

Abychom neopoměli, jedná se o levné letenky do Tanzánie v tarifu tureckých aerolinek Turkish Airlines. Odlety jsou z letiště Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko s přímým letem na letiště Kilimanjaro Arpt, Kilimandžáro, Tanzanie. Délká trvání letu Istanbul - Kilimandžáro je 6 hodin a 45 minut. Do Istanbulu z Prahy vychází letenka kolem 5.000,- kč. Levnější letenky do Istanbulu pořídíte s odlety z Vídně, k dispozici za 3.562,- kč. Pro příklad levných letenek Vídeň - Istanbul a zpět mrkněte tady.

Tarif na akční letenky do Tanzánie bude téměř stoprocentně rychle rozebrán, zaknihujte si proto levné letenky do Kilimandžáro co nejdříve. Pakliže již cena levné letenky do Tanzánie není k dispozici, akční let už je vyprodaný. K levné letence se nám hodí také tipy na levné hotely v Kilimandžáro, najdete je tady.

Online rezervace levné letenky Kilimandžáro (Tánzánie)

Letecké společnosti
Oblíbené lety