Swiss Air - Dominikánská Republika - levné letenky Punta Cana z Vídně 14.290,- kč

Mega akce, nebo totální pecka! Takhle nějak se dá nazvat nynější tip na levné letenky do Dominikánská Republiky s odletem z Vídně, který potěší nejednoho cestovatele! Za cenu 14.290,- kč s taxami i poplatky tu máme zpáteční levné letenky do Punta Cana s odletem pro Čechy z výborně dostupné Vídně. Zpáteční let vede rovněž do Vídně.

Tarif pořádá švýcarská aerolinka Swiss Air. Letenky jsou dostupné v našem rezervačním systému. Další dobrá zpráva je, že si akční letenky do Punta Cana můžete snadno vybrat z letového kalendáře. Aktuální jsou volné termíny na levné letenky do Dominikánské Republiky na pár vybraných termínů v květnu a červnu. (9. květen až 19. červen).

Let aerolinek Swiss Air ani není příliš náročný, posuďte sami. Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na Zurich Airport, Curych, Švýcarsko (doba mezipřistání dle vybraného tarifu a data) a příletem na letiště Punta Cana Arpt, Punta Cana, Dominikánská republika. Zpáteční let obsahuje stejnou trasu v opačném podání.

Tip: kdo zvažuje booking levné letenky do Punta Cana, měl by právě teď jednat. Termíny jsou ideální, ovšem ne v příliš velkém počtu, není tedy na co čekat. Přičteme li k akčním letenkám odlety z blízké Vídně, výjde nám tato akce jako velmi atraktivní v uvedené kategorii.

Online rezervace levné letenky Punta Cana (Dominikánská Republika)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.