Swiss Air - Dominikánská Republika - levné letenky Punta Cana z Vídně 14.290,- kč

Mega akce, nebo totální pecka! Takhle nějak se dá nazvat nynější tip na levné letenky do Dominikánská Republiky s odletem z Vídně, který potěší nejednoho cestovatele! Za cenu 14.290,- kč s taxami i poplatky tu máme zpáteční levné letenky do Punta Cana s odletem pro Čechy z výborně dostupné Vídně. Zpáteční let vede rovněž do Vídně.

Tarif pořádá švýcarská aerolinka Swiss Air. Letenky jsou dostupné v našem rezervačním systému. Další dobrá zpráva je, že si akční letenky do Punta Cana můžete snadno vybrat z letového kalendáře. Aktuální jsou volné termíny na levné letenky do Dominikánské Republiky na pár vybraných termínů v květnu a červnu. (9. květen až 19. červen).

Let aerolinek Swiss Air ani není příliš náročný, posuďte sami. Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na Zurich Airport, Curych, Švýcarsko (doba mezipřistání dle vybraného tarifu a data) a příletem na letiště Punta Cana Arpt, Punta Cana, Dominikánská republika. Zpáteční let obsahuje stejnou trasu v opačném podání.

Tip: kdo zvažuje booking levné letenky do Punta Cana, měl by právě teď jednat. Termíny jsou ideální, ovšem ne v příliš velkém počtu, není tedy na co čekat. Přičteme li k akčním letenkám odlety z blízké Vídně, výjde nám tato akce jako velmi atraktivní v uvedené kategorii.

Online rezervace levné letenky Punta Cana (Dominikánská Republika)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.