Swiss Air - Dominikánská Republika - levné letenky Punta Cana z Vídně 14.290,- kč

Mega akce, nebo totální pecka! Takhle nějak se dá nazvat nynější tip na levné letenky do Dominikánská Republiky s odletem z Vídně, který potěší nejednoho cestovatele! Za cenu 14.290,- kč s taxami i poplatky tu máme zpáteční levné letenky do Punta Cana s odletem pro Čechy z výborně dostupné Vídně. Zpáteční let vede rovněž do Vídně.

Tarif pořádá švýcarská aerolinka Swiss Air. Letenky jsou dostupné v našem rezervačním systému. Další dobrá zpráva je, že si akční letenky do Punta Cana můžete snadno vybrat z letového kalendáře. Aktuální jsou volné termíny na levné letenky do Dominikánské Republiky na pár vybraných termínů v květnu a červnu. (9. květen až 19. červen).

Let aerolinek Swiss Air ani není příliš náročný, posuďte sami. Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na Zurich Airport, Curych, Švýcarsko (doba mezipřistání dle vybraného tarifu a data) a příletem na letiště Punta Cana Arpt, Punta Cana, Dominikánská republika. Zpáteční let obsahuje stejnou trasu v opačném podání.

Tip: kdo zvažuje booking levné letenky do Punta Cana, měl by právě teď jednat. Termíny jsou ideální, ovšem ne v příliš velkém počtu, není tedy na co čekat. Přičteme li k akčním letenkám odlety z blízké Vídně, výjde nám tato akce jako velmi atraktivní v uvedené kategorii.

Online rezervace levné letenky Punta Cana (Dominikánská Republika)

Letecké společnosti
Oblíbené lety