Stále v prodeji! Ryanair - Itálie - Abruzzo - levné letenky Pescara z Prahy (a zpět) na srpen 1.014,- Kč

Stále v prodeji! Ryanair - Itálie - Abruzzo - levné letenky Pescara z Prahy (a zpět) na srpen 1.014,- Kč
Rezervace letenky

Denně pro vás děláme výcuc toho nejlepšího z oblasti levných letenek na hlavní letní turistickou sezónu tak, abychom rozhodování kam vyrazit, co nejvíce usnadnily. Po dnešních peckách do Andalusie a taky na Azurové pobřeží se podělíme o tip na rezervaci levné letenky do Itálie. Oblast Abruzzo je k doletu z Prahy už za 1.014,- kč.

Dostupnost: Tip na levné letenky do Pescary z Prahy vám přinesly už několikrát. Ryanair ovšem jako u jedné z mála turistických letních destinací nabízí tyto letenky s kapacitou ještě na hlavní sezónu. Létat do Abruzza v Itálii z Česka je možné už 28. července 2021. Více kapacity za cenu letenky okolo tisíce Kč máme ale hlavně na srpen. Kapacita se každy den značně ztenčuje.

Podrobnosti o nízkonákladovém letu do Itálie na palubě Ryanair: Je to přímý let s dobou letu 1h a 45 min. Odlet je z letiště Praha (PRG) - Česko a přílet je na letiště  Pescara (PSR) Liberi airport - Itálie. Toto je zpáteční letenka, nic víc tedy už doplácet nemusíte!

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.