Sleva! Wizz Air - Spojené Arabské Emiráty - levné letenky Abu Dhabí u Budapešti (zpáteční) od 2.739,- Kč

Sleva! Wizz Air - Spojené Arabské Emiráty - levné letenky Abu Dhabí u Budapešti (zpáteční) od 2.739,- Kč

Počkáte si rádi na zajímavý výprodej letenek do SpojenýCh Arabských Emirátů, či jen cenově zajímavou nabídku, které klidně přizpůsobíte termín? Pak je šance na letence docela dost ušetřit. Dnes si bereme do hledáčku Abu Dhabí. Proč? Je tu omezený prodej lowcost letenek od Wizz Air, díky němu si koupíme letenky do Abu Dhabí od 2.739,- Kč.

Dostupnost: I když jsou letenky do Abu Dhabi s odlety z Budapešti u Wizz Air na období 11. červenec 2021 až 29. květen 2022, levné letenky pod 3 tisíce korun dostaneme jen u některých termínů. Příkladem budiž odlet v srpnu a návrat v září (viz kalendář). Je pravděpodobné, že nejnižší cena a její kapacita se vyprodá velmi rychle. Stihnou to teda jen ti nejrychlejší.

Starty jsou z letiště Budapešť (BUD) airport - Maďarsko a přílety vedou na Abú Dhabí (AUH) Dhabi airport - Spojené Arabské Emiráty. Tarif vypravuje Wizz Air a obsahuje i zpáteční let a dopravu 1 kabinového zavazadla.

Podmínky pro vstup do Emirátů najdete zde.

Raději byste letěli výhodně do Dubaje? Veškeré podrobnosti o aktuálních letech najdete na stránce levné letenky do Dubaje.

Ubytování k letence:

  Ubytování od BOOKING.COM se slevou až 50% Aktuální nabídka

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.