Sleva! Wizz Air - Řecko - levné letenky Santorini (zpáteční) na začátek léta od 1.484,- Kč

Sleva! Wizz Air - Řecko - levné letenky Santorini (zpáteční) na začátek léta od 1.484,- Kč

Řecko má hodně výstavních skříní. Jedno místo se ovšem vyjímá. Je to malebné souostroví Santorini. Pravidelně vám přinášíme přehled levných letenek na toto místo, abyste letenky nemusely zbytečně přeplácet. Jsme tu s dalším dílem! Momentálně letenky na Santorini zlevnily o pětistovku díky aerolinkám Wizz Air a to dokonce na léto.

Zpáteční levné letenky na Santorini v podání Wizz Air jsou dostupné už za 1.484,- Kč. Aby bylo možné si levné letenky do Řecka koupit za uvedenou cenu, je potřeba odlétat z polského Krakova (Ryanair teď létá z Krakova na Santorini od 2.227,- Kč.)

Termíny: Velkou výhodou jsou sezónní termíny. Levné letenky na Santorini s odlety z Krakova od Wizz Air jednoznačně doporučujeme objendávat na začátek léta (termíny od 20. června jsou ideální).

Kdo by chtěl letět na Santorini z Prahy, podstatně si připlatí. Jediná možnost je totiž tarif Smartwings letenky Praha - Santorini a zpět za astronomických 8.690,- Kč. Pro vás ostatní máme i další varianty na Santorini. Více si přečtete v posledním článku z 12. května 5 verzí pro rezervaci obousměrné levné letenky na Santorini.

Další tipy na levné letenky do Řecka najdete zde.  

Ubytování k letence:

  Ubytování od BOOKING.COM se slevou až 50% Aktuální nabídka

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

 

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.