Sleva! Wizz Air - Itálie - Sardínie - levné letenky Alghero (zpáteční) na srpen od 476,- Kč

Sleva! Wizz Air - Itálie - Sardínie - levné letenky Alghero (zpáteční) na srpen od 476,- Kč
Rezervace letenky

Zakouzlit s cenami letenek umí i letecká společnost Wizz Air. Máme tady opět nabídku na rezervaci levné letenky na Sardínii za pouhou pětistovku. 2. července se takto uvedla irská královna levných letů - aerolinka Wizz Air. Dovolujeme si vás informovat o tarify zpáteční levné letenky do Alghero z Vídně od pouhých 476,- Kč.

Nadchla vás cena letenky do Sardínie? S dobrými informacemi ale nekončíme! Honem si rozklikněte rezervační odkaz a narazíte na sezónní letenky do Itálie. Co to znamená v praxi? Možnost bookingu levné letenky do Alghero s odletem z Vídně od zmíněné ceny 476,- Kč. Ulovte si svoje levné letenky do Sardínie na srpen do pětseti korun a nějaká ta kačka navíc vám zbyde na pobyt nebo útratu.

Wizz Air letí na Sardínii v následujícím itineráři: Odlety jsou klasicky z hlavního města Rakouska Vídně a letiště Schwechat (VIE) a přílety jsou na letiště  Alghero (AHO) Fertilia airport - Itálie. Doba letu je 2 hodiny. U Wizz Air je v ceně letenky i kabinové (příruční) zavazadlo.

Když už na takové ceny nenarazíte, byl už někdo rychlejší. Nejlepší je tedy rezervaci takto levné letenky do Itálie vůbec neodkládat.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.