Sleva! Volotea - Francie - levné letenky Toulouse z Prahy (zpáteční) ještě na léto od 978,- Kč

Sleva! Volotea - Francie - levné letenky Toulouse z Prahy (zpáteční) ještě na léto od 978,- Kč
Rezervace letenky

Za tisíc korun a zpátky do Ville Rose? Zkušený dobrodruh má jasno, je tady aktuální tip na levné letenky do "růžového města". Takhle se přezdívá francouzskému městu Toulouse v jihozápadní Francii. Nejlevnější letenky do Toulouse při odletech z Prahy má Volotea a ty se nyní pohybují okolo tisíce korun a dokonce ještě na léto!

Kousek k moři a taky do Pyrenejí. Toulouse je oblíbené městečko a za takovou cenu letenky určitě stojí za návštěvu. O to více v případě, kdy takový let do Francie podnikneme ještě v létě, kdy je fajn teplo. Rezervacím levné letenky do Toulouse s odlety z Prahy od 978,- Kč nahrává cestovní období s odlety již od zítra. Nejlépe teď vychází levné letenky na srpen a taky hlavně září. Letenky do Toulouse na příští sezónu stojí ranec, takže delší cestovní období nás moc nezajímá.

Volotea a její nízkonákladová linka z Česka na jihozápad Francie: Odlety jsou klasicky z našeho hlavního města Praha (PRG) - ČR a přílety vedou na letiště Toulouse (TLS) Blagnac airport - Francie.

Jak u nás najít více tipů na levné letenky do Francie? Jednoduše. Hoďte očko na tuto stránku.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.