Sleva! Ryanair - Ukrajina - levné letenky Kyjev z Bratislavy (a zpět) od 667,- kč

Sleva! Ryanair - Ukrajina - levné letenky Kyjev z Bratislavy (a zpět) od 667,- kč

Ryanair celkem podstatně zlevňuje levné letenky na Ukrajinu při odletech ze slovenského hlavního města Bratislava. Ještě v dubnu stály letenky do Kyjeva s odlety z letiště M. R. Štefánika nejméně 1.248,- Kč. Teď v polovině června se situace podstatně mění a tyto zpáteční letenky Bratislava - Kyjev a zpět jsou k dostání již od 697,- Kč.

Jak to vypadá s dostupností letenek? Nejsou letenky k mání jenom na pár okrajových termínů? Odpověď je nikoliv! Zpáteční levné letenky Kyjev z Bratislavy si případně zajistíme na datumy od 18. června 2021. Nejvýhodnější cena letenky na Ukrajinu nás naopak čeká, když si rezervujeme termín na první prázdninový měsíc.

Ryanair přímá linka na Ukrajinu má odlet z letiště  Bratislava (BTS) M.R Štefánika airport - Slovensko a přílet na letišti Kyjev (KBP) Borispol airport - Ukrajina. Doba letu je necelé dvě hodiny. Za zpáteční letenku nedoplácíte. Sebou také příruční zavazadlo.

Tip: Tato alternativa levné letenky je momentálně nejvýhodnější jako spojení s ukrajinskám hlavním městem Kyjev, tak toho využijte.

Ubytování k letence:

  Ubytování od BOOKING.COM se slevou až 50% Aktuální nabídka

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.