Sleva! Ryanair - Řecko - levné letenky Kréta Heraklion z Vídně (a zpět) 1.025,- Kč

Sleva! Ryanair - Řecko - levné letenky Kréta Heraklion z Vídně (a zpět) 1.025,- Kč
Rezervace letenky

Když letět na Krétu, tak určitě nízkonákladově a z Vídně. Proč? Na trase z Vídně probíhá klasický souboj dvou velkých evropských lowcost aerolinek. Ryanair i Wizz Air nabízí levné letenky do Řecka a jelikož má Kréta dvě letoviska, kam se létá (Heraklion a Chania) nabízí se 4 verze levné letenky Kréta z Vídně již od 1.025,- Kč.

Levné letenky na Krétu mapujeme pravidelně. Ještě 8. června jsme se u žádného lowcost spoje ani od Ryanair či Wizz Air nedostaly pod patnáct set korun (od 1.530,- Kč). Nyní v případe rezervace levné letenky Kréta Heraklion z Vídně stačí už tisíc kaček. V závěsu jsou i Ryanair letenky Kréta Chania z Vídně od 1.251,- Kč.

U Wizz Air je nasazena cenová laťka letenky na Krétu od 1.330,- Kč v případe letu do Heraklionu a v případě letu do Chania je to stejná cena. Wizz Air ale nabízí atraktivnější místa na probíhající letní sezónu. Není jich sice zase tak moc, ale stále jsou, tak po nich skočte zavčasu.

Jak ulovit levné letenky do tisíce korun? Napoví vám stránka s tipy na zpáteční letenky do 1.000,- Kč.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.