Sleva! Ryanair - Řecko - levné letenky Kefalonia z Vídně (a zpět) ještě na léto od 1.025,- Kč

Sleva! Ryanair - Řecko - levné letenky Kefalonia z Vídně (a zpět) ještě na léto od 1.025,- Kč
Rezervace letenky

Jako pestrá mozaika působí řecký ostrov Kefalonia. Pakliže hledáte další z krásných ostrovů jako stvořených pro návštěvu, určitě nevynechejte ostrov Kefalonia, který má krásné pláže a spousta zeleně. Cestě hodně náhravá i fakt, že zpáteční lowcost letenky Kefalonia s odlety z Vídně teď zlevnily a dají se koupit již od 1.025,- Kč.

Tyto letenky do Řecka je možné ukořistit ještě i na srpen, za to už si ale připlatíme (až ná pár vyjímek a to odlet třeba 24.8). Levněji už teď vychází letenky Kefalonia na září a nejlevnější místa pořídíme u říjnového letu.

Tolik letovisk a destinací, že by se v žádném případě nedaly spočítat na prstech - to je překrásné Řecko. Sbírát li návštěvy řeckých ostrovů díky levným letenkám jako houby po dešti, máte zase o čem přemýšlet, ale ať vám to netrvá, protože tyhle levné letenky jdou fakt na dračku.

Autorem většiny nízkonákladových letů za takové peníze je letecká společnost Ryanair (Někdy i Wizz Air a Volotea). Platí to i zde. Tyto lety do Řecka řídí Ryanair.

Co proto udělat? Stačí si v horní části stránky kliknout na rezervační odkaz a jsme v kalendáři. Pak už jen následuje výběr volného termínu tam a zpět. rezervaci levné letenky dokončíme platbu kartou a máme vyhráno a těšíme se na svůj let.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.