Sleva! Ryanair - Řecko - levné letenky Athény z Katovic (a zpět) na léto od 667,- Kč

Sleva! Ryanair - Řecko - levné letenky Athény z Krakova (a zpět) na léto od 667,- Kč

Do Řecka letecky už za 667,- Kč! Informujeme vás o snížení cen nízkonákladových letenek do Athén při odletech z polských Katovic. Jestli vás nebere pouhé válení se na pláži, pouvažujte nad výhodnými letenkami do hlavního města Řecka za pár set Kč. Cestovat bez cestovky se vyplatí. Máte úplnou volnost a ještě nějakou korunu ušetříte.

Jak si mám rezervovat letenky do Řecka za takovou cenu? Je to velmi snadné. Klikněte na odkaz pro rezervaci levné letenky, tím si zobrazíte kalendář s volnými termíny. U nich vidíte cenu. Letenky do Athén si tak můžete napasovat přesně podle vašich představ a priorit. Co nyní doporučujeme? Rezervaci levné letenky Athény na léto, kdy je právě teď cena zpátečního spoje na minimální hodnotě (viz kalendář).

Nízkonákladovou linku do hlavního města Řecka provozuje letecká společnost Ryanair. Odlety jsou plánovány z letiště Katovice (KTW) Pyrzowice airport - Polsko a přílet jsou na letiště Athény (ATH) Eleftherios Venizelos airport - Řecko. Za 1 kus příručního zavazadla se neplatí.

Tip: Aerolinky spustily prodej nízkonákladových letenek na léto za totálně směšné peníze. Ohřejte si taky polívčičku a leťte pres prázdniny za bakšiš, skoro kamkoliv vás napadne. Vodítkem budíž například tipy na zpáteční letenky do 1.500,- Kč.

Ubytování k letence:

  Ubytování od BOOKING.COM se slevou až 50% Aktuální nabídka

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

 

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.