Sleva! Ryanair - Portugalsko - Azorské ostrovy - levné letenky na ostrov Sao Miguel (zpáteční) 772,- Kč

Sleva! Ryanair - Portugalsko - Azorské ostrovy - levné letenky na ostrov Sao Miguel (zpáteční) 772,- kč
Rezervace letenky

Je tu atraktivní tip na rezervaci levné letenky na Azorské ostrovy! Z dobře dostupného německého Berlína si to teď mužeme namířit na oblíbený vulkanický ostrov Sao Miguel. Portugalský ostrov sopečného původu je nyní ve slevě u aerolinek Ryanair. Na rezervaci extra levné letenky na Sao Miguel - Ponta Delgada nám stačí 772,- Kč.

Sao Miguel je největší z Azorských ostrovů a patří mezi výkladní skříně Portugalska. Letenka do Ponta Delgada pod tisíc Kč je vyjímečná a nijak ji nedevalvuje ani odlet z Frankfurtu. Proč? Do Frankfurtu se dostaneme velmi levně například autobusem Flixbus od 479,- kč.

Dostupnost: Nejlevnější letenky na Azorské ostrovy teď seženeme na probíhající letní prázdniny a hlavně na červenec. Na srpen už jsou letenky dražší, tak toho využijte.

Linka Ryanair do Portugalska (Azorské ostrovy) vede z letiště  Frankfurt (HHN) Hahn airport - Německo a vede rovnou na letiště Ponta Delgada (PDL) Nordela airport - Portugalsko. Doba letu na Azory je skoro 5 hodin.

Další tipy nalevné letenky do Portugalska (třeba Lisabon za oár stovek) najdete zde.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.