Sleva! Ryanair - Maroko - levné letenky Marrakeš z Berlína (zpáteční) od 950,- Kč

Sleva! Ryanair - Maroko - levné letenky Marrakeš z Berlína (zpáteční) od 950,- Kč

Rádi bychom vás informovali o extra levné letence do Maroka. Irská letecká společnost Ryanair nyní nabízí letenky do Marrákeš pod naší oblíbenou hranici tisíce korun. Tentokrát nikoliv při odletech z Vídně, ale při odletech z německého Berlína. Rozhodnete li se pro tuto variantu letenek, můžete za zpáteční let zaplatit již od 950,- Kč.

Na výběr máme i celkem solidní počet volné kapacity. Cena letenky ovšem není u všech měsíců stejná. Linka do Maroka z Berlína u Ryanair startuje 20. května a právě na začátek rezervačního období je letenka do Marrákeš na minimální hodnotě.

Navíc už neplatíte ani za zpáteční letenku a přepravu jednoho příručního zavazadla.

Odlety s Ryanair jsou plánovány z letiště Berlín Brandenburg (BER) a letí se na letiště Marrákeš Menara Airport (RAK) - Maroko.

Nezajimají vás letenky do Maroka, přesto byste rádi někam letěli za pár korun? Inspirovat vám pomůže naše stránka s levnými lety do tisícovky.

Rezervace letenky:

  Marrákeš - Maroko (z Berlína) od 950,- kč rezervace

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.