Sleva! Ryanair - Itálie - Sicílie - levné letenky Palermo z Vídně (zpáteční) od 1.094,- Kč

Sleva! Ryanair - Itálie - Sicílie - levné letenky Palermo z Vídně (zpáteční) od 1.094,- Kč
Rezervace letenky

Informujeme vás o podstatném snížení cen letenek do sicilského Palerma při odletech z Vídně. Ještě před měsícem se daly letenky do Palerma z Vídně booknout od 2.598,- Kč (nejklevnější letenky Palermo byly při odletu z Norimberku). Nyní cena klesla skoro na třetinu hodnoty. Letenky Palermo z Vídně se nyní prodávají od 1.094,- Kč.

Dostupnost: Kalendář umožňuje rezervaci levné letenky Palermo z Vídně na dobu od 27. července 2021. Ještě na tento měsíc provést rezervaci letenky nedoporučujeme, protože cena není výhodná. Naopak odlety druhý prázdninový měsíc vycházejí cenově o mnoho lépe. Nejlevnější letenky do Palerma teď o chlup připadají na září.

Zpáteční levné lety do Sicílie vypravuje irská letecká společnost Ryanair z letiště Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko a vede přímo na letiště Palermo Punta Raisi airport - (PMO). Doba letu do Itálie činí 2 hodiny.

Chcete vidět všechny naše tipy soustředěné na Itálii? Podívejte se na stránku levné letenky do Itálie.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.