Sleva! Ryanair - Francie - levné letenky Marseille a Bordeaux z Prahy (a zpět) 790,- Kč

Sleva! Ryanair - Francie - levné letenky Marseille a Bordeaux z Prahy (a zpět) 790,- Kč

Milujete Francii? Ryanair si opět připravil výzvu jako hrom. Víte, že obousměrná letenka do Francie s odlety z naší země může stát pár kaček? Zpáteční letenky do Francie s odlety z Česka za pár stovek s aerolinkou Ryanair v hlavní roli se zaměřují na města Bordeaux a Marseille. Letenky do francouzských měst z Prahy se prodávají od 790,- Kč.

Provence - nízkonákladové letenky do Marseille od 790,- Kč s odlety z letiště Praha Václav Havel mají dostupnost při cestování od 3. května a právě i na začátek jarní a letní sezóny vychází letenky do Marseille teď zcela nejlevněji.

Jihozápad Francie - levné letenky do Bordeaux od 790,- Kč s odlety z letiště Václava Havla v termínech od 9. května 2021. Letenky je možná objednávat i na data roku 2022, to však nedoporučujeme. Zajímavá cena této letenky do Francie se vyplatí max. na říjnové datum.

Letíte s Ryanair poprvé? Pak vězte, že v ceně levné letenky máte nejen zpáteční let z Francie do Česka, ale taky dopravu příručního zavazadla, to však nesmí překročit 10 kilo.

Chcete více tipů na letenky za pár korun? Navštivte stránku letenky do 1.000,- Kč a letenky do 1.500,- Kč, narazíte na skutečné úlovky.

Rezervace letenky:

  Marseille - Francie (z Prahy) od 790,- Kč rezervace
  Bordeaux - Francie (z Prahy) od 790,- Kč rezervace

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti