Sleva! Ryanair - Chorvatsko - Istrie - levné letenky Pula z Vídně (a zpět) na léto od 1.045,-

Sleva! Ryanair - Chorvatsko - Istrie - levné letenky Pula z Vídně (a zpět) na léto od 1.045,- Kč

Covid pasy dostaly zelenou a tak se cestování za letní dovolenou do Chorvatska značně usnadní. Stále se zlepšující podmínky pro cestování nutí aerolinky rychle reagovat. Vyjímečná nabídka je nyní například na letní levné letenky na Jadran. Doporučujeme poloostrov Istrie. Aktuálně v režii Ryanair se dají získat letenky do Puly z Vídně od 1.045,- Kč.

Letecky na Jadran v létě zhruba za tisícovku? Takové možnosti se nabízejí při odletech do Chorvatska z vídeňského letiště Schwechat.

Dostupnost: Levné letenky Pula z Vídně na poloostrově Istrie mají termíny dostupnosti od 2. června do 27. října 2021. Jednoznačně zde doporučujeme rezervovat letenky do Chorvatska na červen a letní prázdniny, kdy vychází spoj Ryanair úplně nejlevněji.

Jak se letí do Istrie na palubě dopravce Ryanair? Letecká linka je naprosto pohodová, jelikož v Chorvatsku budeme z letiště ve Vídni (VIE) za pouhou hodinu letu. Přistání je na letišti Pula airport (PUY) - Pula - Chorvatsko. Za tisícovku můžeme letět tam i zpět a to včetně příručního zavazadla.

Studna nevysychajících tipů na levné letenky s cenou do 1.500,- Kč otevírá možnosti nejednoho cestovatele, který nechce za dovolenou, nebo výlet, utrácet příliš mnoho peněz.

Rezervace letenky:

  Pula - Chorvatsko (z Vídně) od 1.045,- Kč rezervace

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti
Oblíbené lety