Sleva! Itálie - Sicílie - 3 tipy na rezervaci levné letenky Palermo od 1.092,- Kč

Sleva! Itálie - Sicílie - 3 tipy na rezervaci levné letenky Palermo od 1.092,- Kč

Chceme li letět výhodněji do sicilského Palerma, máme tři možnosti. Do Palerma nyní vedou tři lowcost spoje a všechny patří Ryanairu. O zpátečních letenkách do Palerma s odlety z Prahy už jsme si psali v dubnu. Pojďme si tip doplnit o další dvě možnosti levných letů, které by nám rozšířit cestovní možnosti letadlem do Itálie.

1. Ryanair - zpáteční levné letenky Palermo od 1.092,- Kč s odlety z německého Norimberku. Cenově nejvýhodnější varianta letenek do Palerma s dostupností od 23. června 2021 do 24. března 2022.

2. Ryanair - zpáteční levné letenky Palermo od 2.598,- Kč s odlety z rakouské Vídně. Skoro stejná cena, jako u letenek do Palerma z Prahy, tudíž nic moc. Termíny na 3. červenec 2021 až 30. říjen 2021.

3. Ryanair - zpáteční levné letenky Palermo od 2.806,- Kč s odlety z našeho hlavního města Prahy (asi lepší, než za podobné peníze letět z Vídně). Dostupnost letenek je na 25. červen 2021 až 20. květen 2022.

Zajímají vás další levné letenky do Sicílie? Pak klikněte zde. Mrkněte také na kompletní tipy na aktuální levné letenky do Itálie, je opravdu z čeho vybírat.

Ubytování k letence:

  Ubytování od BOOKING.COM se slevou až 50% Aktuální nabídka

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

 

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.