Sleva! Itálie - Kalábrie - levné letenky Lamezia Terme z Krakova (a zpět) na léto od 741,- Kč

Sleva! Itálie - Kalábrie - levné letenky Lamezia Terme z Krakova (a zpět) na léto od 741,- Kč

Ušetřete na levné letenky do Kalábrie! Oblíbená turistická oblast Kalábrie, jaké máme nyní možnosti? Levné letenky do Crotone momentálně nejsou k dispozici, za to zlevňují letenky do Lamezia Terme. V květnu jsme vám ukázaly klasické letenky do Lamezia Terme z Prahy od Lufthansy. Momentálně se však více vyplatí lety z Krakova.

Polské město Krakov je blízko moravskoslezského regionu a je do něho dobrý i letecký spoj a ještě celkem za hubičku. Jako odletové místo pro Čechy tedy dává smysl. Lufthansa létá do Lamezia Terme z Prahy za 3.490,- kč. U Ryanair a levné letenky Lamezia Terme s odletem z Krakova se však můžeme dostat i pod tisíc korun. Tyto zpáteční letenky do Itálie se totiž rezervují od 741,- Kč.

Dostupnost: Při aktuální rezervaci zpáteční levné letenky do Lamezia Terme s odletem z polského Krakova se u tarifu Ryanair ohlédneme nad odlety od 17. června 2021. právě na začátek léta jsou letenky na minimální ceně, ale moc jich není, takže stojí za to sebou hodit.

Pro ty co chtějí letět do Kalábrie z Prahy, přikládáme i stále platný tarif Praha - Lamezia Terme a zpět za 3.490,- kč od pětihvězdičkové německé aerolinky Lufthansa.

Ubytování k letence:

  Ubytování od BOOKING.COM se slevou až 50% Aktuální nabídka

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.