Sleva! Easyjet - Egypt - levné letenky Marsa Alam z Berlína (a zpět) od 2.564,- Kč

Sleva! Easyjet - Egypt - levné letenky Marsa Alam z Berlína (a zpět) od 2.564,- Kč
Rezervace letenky

Po dlouhé době je tady také tip na levné letenky do Egyptu a konkrétně do letoviska Marsa Alam. I když má tento tarif britské Easyjet odlety z německého Berlína, není vůbec na odpis. K místu odletu jezdí za pár kaček několik autobusů z Česka. Samotné lowcost letenky do Marsa Alam se aktuálně pohybují v cenách od 2.564,- Kč.

Levné letenky Egypt (Marsa Alam) z Berlína jsou ve zpátečním směru k dispozici při odletech od 6. listopadu 2021 do 26. března 2022. Nejlevnější letenky do Marsa Alam vychází na prosinec 2021 až únor 2021. Letecká linka Easyjet vede z letiště Berlín Brandeburg (BER) přímým spojem na letiště Marsa Alam (RMF) Marsa Alam airport - Egypt.

Tip: Máte raději Hurghadu? Easyjet létá i tady! Letenky Hurghada stojí od 2.623,- Kč a opět s odlety z Berlína.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.