Sleva! Chorvatsko - Dalmácie - levné letenky Dubrovnik z Vídně (a zpět) na léto již od 876,- Kč

Sleva! Chorvatsko - Dalmácie - levné letenky Dubrovnik z Vídně (a zpět) na léto již od 876,- Kč
Rezervace letenky

Obnova cestování pokračuje! Měsíc se s měsícem sešel a máme tady další podstatné zlevnění nektěrých letenek do Chorvatska. Zveme vás do překrásného starobylého Dubrovniku. Na aktuální cenu pod tisíc korun jsme se už dlouho nedostaly. Nyní to dokonce půjde ještě levněji. Letenky Dubrovnik z Vídně v režii Ryanair nyní stojí od 876,- Kč.

Jaký je vývoj cen letenek do Dubrovniku? Ještě v březnu jsme se pod 1.300,- Kč u rezervace zpáteční letenky do Dubrovniku nedostaly. Nyní je cena letenek o dalších pár stovek níže. Průkopníkem tarifu je letecká společnost Ryanair.

Dostupnost: Parádní je i kapacita termínů. Proč? Levné letenky do Chorvatska (Dubrovnik) si za skvělých cenových podmínek koupíme i na léto. Konečně reálný výhled dovolené u moře! Levné letenky Dubrovnik z Vídně jsou dostupné při odletech od 3. června 2021. Cestovní období končí 28. říjnem 2021.

Tipů na lety s cílem Chorvatsko na letošní sezónu máme daleko víc. Z Dalmácie to jsou levné letenky do Zadaru a z Istrie nyní třeba Pula. Více info k aktuálním tarifům najdete na stránce tipy na levné letenky do Chorvatska.

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti
Oblíbené lety