Saudi Arabian Airlines - Srí Lanka - levné letenky Colombo 7.130,- kč

Další z mnoha lákavých snů nejednoho cestovatele, kam se vydat za dobrodružstvím, je bez pochyby také Srí Lanka. S aktuálním tipem na akční letenky se může aktuálně pochlubit letecká společnost Saudi Arabian Airlines, která zařadila do českého rezervačního systému levné letenky Colombo, to je letenky do hlavního města Srí Lanky s odletem z Paříže za bezvadnou cenu 7.130,- kč včetně tax a poplatků. V ceně levné letenky je také zpáteční letenka Colombo - Paříž.

Dostupnost letenek: levné letenky na Srí Lanku si momentálně zabookujete na vybrané termíny od 10. listopadu do 22. května 2013. Aktuální volné levné letenky Colombo najdete v letovém kalendáři, když kliknete na odkaz na rezervaci letenky. V tarifu aerolinek Saudi Arabian Airlines na Srí Lanku se odlétá z letiště Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie s mezipřistáním na letišti Jeddah Intl, Jeddah, Saudská Arábie a příletem na letiště Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka.

Kdo se ještě nepodíval na Srí Lanku, má právě nyní skvělou příležitost se dostat k levným letenkám do Colomba. Cestovat z Paříže samozřejmě taky není žádnou překážkou, jelikož tady máme lowcost aerolinky, které létají z Prahy, Brna, Ostravy, nebo třeba taky Vídně. Nejlevnější letenky pak vycházejí do Paříže z Prahy. Levné letenky do Paříže najdete tady. Levné ubytování Srí Lanka - Colombo najdete tady. Nenechte si ujít zpáteční levné letenky Srí Lanka!

Online rezervace levné letenky Colombo (Srí Lanka)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety