Saudi Arabian Airlines - Srí Lanka - levné letenky Colombo 7.130,- kč

Další z mnoha lákavých snů nejednoho cestovatele, kam se vydat za dobrodružstvím, je bez pochyby také Srí Lanka. S aktuálním tipem na akční letenky se může aktuálně pochlubit letecká společnost Saudi Arabian Airlines, která zařadila do českého rezervačního systému levné letenky Colombo, to je letenky do hlavního města Srí Lanky s odletem z Paříže za bezvadnou cenu 7.130,- kč včetně tax a poplatků. V ceně levné letenky je také zpáteční letenka Colombo - Paříž.

Dostupnost letenek: levné letenky na Srí Lanku si momentálně zabookujete na vybrané termíny od 10. listopadu do 22. května 2013. Aktuální volné levné letenky Colombo najdete v letovém kalendáři, když kliknete na odkaz na rezervaci letenky. V tarifu aerolinek Saudi Arabian Airlines na Srí Lanku se odlétá z letiště Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie s mezipřistáním na letišti Jeddah Intl, Jeddah, Saudská Arábie a příletem na letiště Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka.

Kdo se ještě nepodíval na Srí Lanku, má právě nyní skvělou příležitost se dostat k levným letenkám do Colomba. Cestovat z Paříže samozřejmě taky není žádnou překážkou, jelikož tady máme lowcost aerolinky, které létají z Prahy, Brna, Ostravy, nebo třeba taky Vídně. Nejlevnější letenky pak vycházejí do Paříže z Prahy. Levné letenky do Paříže najdete tady. Levné ubytování Srí Lanka - Colombo najdete tady. Nenechte si ujít zpáteční levné letenky Srí Lanka!

Online rezervace levné letenky Colombo (Srí Lanka)

Komentář

Odeslal: Anonym (neověřeno)on 22 Listopad, 2012 - 12:35

Dobrý den,
nefunguje vám odkaz na rezervaci, rep. píše, že let neexistuje. Prosím, zašlete fungující odkaz. Děkuji

Dobrý den,

jedná se o akční letenky. Tato akce byla zveřejněna 31. října a vaše reakce je až z 22.listopadu, takže již po skončení akce.

Další levné letenky na Srí Lanku můžete omrknout přímo na stránce konkrétní destinace, viz http://www.levneletenky.org/destinace/sri-lanka

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.