Qatar Airways ⇆ Austrálie - levné letenky Melbourne, Adelaide, Sydney 15.870,- kč

Za klokany s Qatar Airways! Četné prosby o levné letenky do Austrálie po již vyprodaných akčních letech z Prahy od Air Serbia opět vyslyšela prvotřídní letecká společnost a tak se můžeme těšit na letenky do Adelaide, Melbourne a Sydney v několika verzích již od 15.870,- kč. Stěžejní jsou odlety z Istanbulu nebo Vídně, případně také z Mnichova.

Dostupnost: Hlídací pes hovoří jasně. Levné letenky do Melbourne nebo Sydney sem tam jdou sehnat. Podstatně horší je to už s letenkami do Adelaide. Během několika let se vyskytují zpáteční letenky do Adelaide za cenu kolem 16 tisíc vůbec poprvé. Termíny pro rezervaci spojů z Istanbulu, z Vídně nebo Mnichova vyhovují období duben až prosinec 2015.

Katarská letecká společnost, tím pádem i přelety jsou orientovány přes katarské město a tím je Doha. Druhá zastávka vás čeká už v australském Perthu. Aeroliniím Qatar Airways na tomto akčním spoji vypomáhá také dopravce Virgin Australia, který zajišťuje poslední přelet a první na cestě zpět.

Jako většina ostatních, levné letenky do Austrálie přichází v nepravidelném intervalu. I zde se tak dá ušetřit oproti normálu nebo tzv. akčním letenkám od nenažraných cestovních a leteckých agentur. Letenky do Sydney, Adelaide i Melbourne s prodejem do vyprodání o několik tisícovek lepší cenou a kalendářem, najdete níže. Pro případné lety do Austrálie z Istanbulu využijte zpáteční akční letenky Praha - Istanbul a zpět od Pegasus Airlines (k nalezení v akčním sloupci vpravo).

⇆ Melbourne - Austrálie (z Istanb. zpět Vídeň) 15.870,- kč kalendář

⇆ Sydney - Austrálie (z Istanb. zpět Vídeň) 16.058,- kč kalendář

⇆ Adelaide - Austrálie (z Istanb. zpět Vídeň) 16.296,- kč kalendář

⇆ Melbourne - Austrálie (z Vídně zpět Mnichov) 17.812,- kč kalendář

⇆ Sydney - Austrálie (z Vídně zpět Mnichov) 18.053,- kč kalendář

⇆ Sydney - Austrálie (z Mnich. zpět Vídeň) 18.257,- kč kalendář

⇆ Adelaide - Austrálie (z Vídně zpět Mnich.) 18.291,- kč kalendář

⇆ Melbourne - Austrálie (z Vídně zpět Vídeň) 20.110,- kč kalendář

⇆ Sydney - Austrálie (z Vídně zpět Vídeň) 20.351,- kč kalendář

⇆ Adelaide - Austrálie (z Vídně zpět Vídeň) 20.589,- kč kalendář

 

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.