Qatar Airways ⇆ Austrálie - levné letenky Melbourne, Adelaide, Sydney 15.870,- kč

Za klokany s Qatar Airways! Četné prosby o levné letenky do Austrálie po již vyprodaných akčních letech z Prahy od Air Serbia opět vyslyšela prvotřídní letecká společnost a tak se můžeme těšit na letenky do Adelaide, Melbourne a Sydney v několika verzích již od 15.870,- kč. Stěžejní jsou odlety z Istanbulu nebo Vídně, případně také z Mnichova.

Dostupnost: Hlídací pes hovoří jasně. Levné letenky do Melbourne nebo Sydney sem tam jdou sehnat. Podstatně horší je to už s letenkami do Adelaide. Během několika let se vyskytují zpáteční letenky do Adelaide za cenu kolem 16 tisíc vůbec poprvé. Termíny pro rezervaci spojů z Istanbulu, z Vídně nebo Mnichova vyhovují období duben až prosinec 2015.

Katarská letecká společnost, tím pádem i přelety jsou orientovány přes katarské město a tím je Doha. Druhá zastávka vás čeká už v australském Perthu. Aeroliniím Qatar Airways na tomto akčním spoji vypomáhá také dopravce Virgin Australia, který zajišťuje poslední přelet a první na cestě zpět.

Jako většina ostatních, levné letenky do Austrálie přichází v nepravidelném intervalu. I zde se tak dá ušetřit oproti normálu nebo tzv. akčním letenkám od nenažraných cestovních a leteckých agentur. Letenky do Sydney, Adelaide i Melbourne s prodejem do vyprodání o několik tisícovek lepší cenou a kalendářem, najdete níže. Pro případné lety do Austrálie z Istanbulu využijte zpáteční akční letenky Praha - Istanbul a zpět od Pegasus Airlines (k nalezení v akčním sloupci vpravo).

⇆ Melbourne - Austrálie (z Istanb. zpět Vídeň) 15.870,- kč kalendář

⇆ Sydney - Austrálie (z Istanb. zpět Vídeň) 16.058,- kč kalendář

⇆ Adelaide - Austrálie (z Istanb. zpět Vídeň) 16.296,- kč kalendář

⇆ Melbourne - Austrálie (z Vídně zpět Mnichov) 17.812,- kč kalendář

⇆ Sydney - Austrálie (z Vídně zpět Mnichov) 18.053,- kč kalendář

⇆ Sydney - Austrálie (z Mnich. zpět Vídeň) 18.257,- kč kalendář

⇆ Adelaide - Austrálie (z Vídně zpět Mnich.) 18.291,- kč kalendář

⇆ Melbourne - Austrálie (z Vídně zpět Vídeň) 20.110,- kč kalendář

⇆ Sydney - Austrálie (z Vídně zpět Vídeň) 20.351,- kč kalendář

⇆ Adelaide - Austrálie (z Vídně zpět Vídeň) 20.589,- kč kalendář

 

Letecké společnosti