Prodlouženo! Ryanair - Itálie - Sicílie - levné letenky Trapani z Prahy (zpáteční) nejen na srpen od 1.314,- Kč

Prodlouženo! Ryanair - Itálie - Sicílie - levné letenky Trapani z Prahy (zpáteční) nejen na srpen od 1.314,- Kč
Rezervace letenky

I když to vypadalo, že letošním nejlevnějším letenkám do oblíbeného Trapani v Sicílii s odlety z Prahy pod patnáct stovek už odzvonilo, není tomu tak. Aerolinka Ryanair se rozhodla navýšit kapacitů termínů s nejvýhodnějšími cenami také srpen. I tedy skoro v polovině prázdnin si koupíme letenky Praha - Trapani za 1.314,- kč.

Vo co go? Jedná se o extra levné letenky do Sicílie s odlety z Česka ve zpátečním směru. A samotná dostupnost letenek do Itálie? Odlety jdou už od pozítří, to byste se ale pořídně plácli přes kapsu. Daleko výhodnější je objednat si levné letenky do Trapani na srpen. A v kterých dnech se vyplatí letět nejvíce? To už vám napoví kalendář letenek (rezervační odkaz výše).

Itinerář letu do Sicílie na křídlech Ryanair: Odlet z letiště Praha Václav Havel (PRG) - Česko a přílet na letiště Trapani (TPS) Birgi airport - Itálie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Facebook - Banner

 

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.