Poslední termíny: Lufthansa - Itálie - Kalábrie - levné letenky Lamezia Terme z Prahy (a zpět) na palubě 5* aerolinky 3.490,- Kč

Poslední termíny: Lufthansa - Itálie - Kalábrie - levné letenky Lamezia Terme z Prahy (a zpět) na palubě 5* aerolinky 3.490,- Kč
Rezervace letenky

Jak si naplánovat dovolenou na vlastní pěst v Itálii, když nám nevoní nízkonákladové lety? Řešení by pro nás mohla mít německá letecká společnost Lufthansa. Tato pětihvězdičková aerolinka nyní zařadila do prodeje dosti omezený počet termínů s letenkami z Česka do Kalábrie. Výprodej obsahuje letenky do Lamezia Terme z Prahy za 3.490,- Kč.

Na tyto levné letenky do Itálie s odlety z Česka od pětihvězdičkové aerolinky došáhnou jen ti nejrychlejší. Slovo výprodej je na místě. Rezervace obousměrné levné letenky do Lamezia Terme s odletem z Prahy od Lufthansy můžeme získat jen na omezenou kapacitu v prvním prázdninovém měsíci. Bookujte letenky na termín od 6. července 2021 do 24. července 2021.

Linka společnosti Lufthansa s odletem z letiště Praha Václav Havel (PRG) obsahuje přestup v Mnichově (MUC). Finální přílet vede na S. Eufemia airport - Kalábrie - Itálie. Stejně se letí i zpět. V ceně této letenky do Itálie máme i příruční zavazadlo.

Další užitečné odkazy:

  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti
Oblíbené lety