Stockholm - Jakarta

 • Emirates Airlines - Indonésie - levné letenky Jakarta 10.690,- kč

  Nestihli jste dovolenou přes léto? Nespokojíte se jen tak s nějakou tuctovkou? Co takhle levné letenky do Indonésie? Máme tady výhodný tarif na levné letenky do Jakarty za 10.690,- kč s poplatky, s odletem z nyní velmi dobře dostupného Stockholmu (zpáteční letenky Praha - Stockholm jsou teď k dostání jen za 2.290,- kč s poplatky. K nalezení tady.

  Výhodnost zpátečního levného letu do Jakarty ze Stockholmu navazujícího na zpáteční levné letenky do Stockholmu z Prahy lze využít v období 5. září až 16. října při současné rezervaci letenky. Více vlných termínů se nyní nabízí na září. Zájemci o levné letenky Jakarta na říjnová období si musí pospíšit, protože letenek je na tento měsíc oproti září podstatně méně.

  Informace k tarifu: lety probíhají na palubách aerolinky roku 2013 - Emirates Airlines. Odlétá se z letiště Arlanda Arpt, Stockholm, Švédsko s mezipřistáním na letišti Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty a příletem na Soekarno Hatta Intl, Jakarta, Indonésie. Stejně i zpět.

  Tip: vyhledávat levné letenky do Jakarty není potřeba vyhledávat manuálně, protože jde o akční letenky a ty jsou obvykle s výběrem z kalendáře zobrazující online stav volných letenek, které si můžete ihned zabookovat. Souhrnný přehled i dalších levných letenek Jakarta najdete zde.

  Online rezervace levné letenky Jakarta (Indonésie)

 • Emirates Airlines - Indonésie - levné letenky Jakarta 9.950,- kč

  Levně a s maximem komfortu! I takhle by se dal interpretovat lukrativní letenkový tarif Emirates Airlines na nejlevnější letenky do oblíbené Jakarty v Indonésii s cenou více než přijatelnou! Jedná se o tarif, který za to určitě stojí! Jen 9.950,- kč vás nyní budou stát zpáteční levné letenky Jakarta s odletem ze švédského Stockholmu.

  Termíny: rezervace levných letů do Indonésie je možné provádět už nyní. K dispozici jsou levné letenky do Jakarty na termíny od 5. září do 19. října téměř kompletně na všechny dny. Akční letenky rovná se výběr data pro let z kalendáře za jednotnou cenu (pro booking letenky klik na odkaz pro rezervaci níže).

  Jak se letí? Jak už bylo řečeno na začátku, lety s Emirates Airlines patří mezi ty lepší a to se týká i zlevněných letenek. Trasa: poletíte z letiště Arlanda Arpt, Stockholm, Švédsko s mezipřistáním na Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty. Přilétá se na letiště Soekarno Hatta Intl, Džakarta, Indonésie.

  Tip: doplňte si snadno levné letenky do Jakarty o letenky z Vídně nebo Prahy do Stockholmu. Příklad zpátečních letenek najdete například zde. Pojištění nyní zdarma!

  Tip č. 2: Nesedí vám období pro levné lety do Indonésie? Jako druhou alternativu zaknihování levné letenky Jakarta máte možnost letět z Prahy s návratem do Vídně. Rovněž akční cena - 13.990,- kč. Jde o atraktivní lety - pospěšte si!

  Online rezervace levné letenky Jakarta 9.950,- kč (Indonésie)

  Online rezervace levné letenky Jakarta z Prahy 13.990,- kč