Emirates Airlines - Indonésie - levné letenky Jakarta 9.950,- kč

Levně a s maximem komfortu! I takhle by se dal interpretovat lukrativní letenkový tarif Emirates Airlines na nejlevnější letenky do oblíbené Jakarty v Indonésii s cenou více než přijatelnou! Jedná se o tarif, který za to určitě stojí! Jen 9.950,- kč vás nyní budou stát zpáteční levné letenky Jakarta s odletem ze švédského Stockholmu.

Termíny: rezervace levných letů do Indonésie je možné provádět už nyní. K dispozici jsou levné letenky do Jakarty na termíny od 5. září do 19. října téměř kompletně na všechny dny. Akční letenky rovná se výběr data pro let z kalendáře za jednotnou cenu (pro booking letenky klik na odkaz pro rezervaci níže).

Jak se letí? Jak už bylo řečeno na začátku, lety s Emirates Airlines patří mezi ty lepší a to se týká i zlevněných letenek. Trasa: poletíte z letiště Arlanda Arpt, Stockholm, Švédsko s mezipřistáním na Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty. Přilétá se na letiště Soekarno Hatta Intl, Džakarta, Indonésie.

Tip: doplňte si snadno levné letenky do Jakarty o letenky z Vídně nebo Prahy do Stockholmu. Příklad zpátečních letenek najdete například zde. Pojištění nyní zdarma!

Tip č. 2: Nesedí vám období pro levné lety do Indonésie? Jako druhou alternativu zaknihování levné letenky Jakarta máte možnost letět z Prahy s návratem do Vídně. Rovněž akční cena - 13.990,- kč. Jde o atraktivní lety - pospěšte si!

Online rezervace levné letenky Jakarta 9.950,- kč (Indonésie)

Online rezervace levné letenky Jakarta z Prahy 13.990,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.