Emirates Airlines - Indonésie - levné letenky Jakarta 9.950,- kč

Levně a s maximem komfortu! I takhle by se dal interpretovat lukrativní letenkový tarif Emirates Airlines na nejlevnější letenky do oblíbené Jakarty v Indonésii s cenou více než přijatelnou! Jedná se o tarif, který za to určitě stojí! Jen 9.950,- kč vás nyní budou stát zpáteční levné letenky Jakarta s odletem ze švédského Stockholmu.

Termíny: rezervace levných letů do Indonésie je možné provádět už nyní. K dispozici jsou levné letenky do Jakarty na termíny od 5. září do 19. října téměř kompletně na všechny dny. Akční letenky rovná se výběr data pro let z kalendáře za jednotnou cenu (pro booking letenky klik na odkaz pro rezervaci níže).

Jak se letí? Jak už bylo řečeno na začátku, lety s Emirates Airlines patří mezi ty lepší a to se týká i zlevněných letenek. Trasa: poletíte z letiště Arlanda Arpt, Stockholm, Švédsko s mezipřistáním na Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty. Přilétá se na letiště Soekarno Hatta Intl, Džakarta, Indonésie.

Tip: doplňte si snadno levné letenky do Jakarty o letenky z Vídně nebo Prahy do Stockholmu. Příklad zpátečních letenek najdete například zde. Pojištění nyní zdarma!

Tip č. 2: Nesedí vám období pro levné lety do Indonésie? Jako druhou alternativu zaknihování levné letenky Jakarta máte možnost letět z Prahy s návratem do Vídně. Rovněž akční cena - 13.990,- kč. Jde o atraktivní lety - pospěšte si!

Online rezervace levné letenky Jakarta 9.950,- kč (Indonésie)

Online rezervace levné letenky Jakarta z Prahy 13.990,- kč

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety