Emirates Airlines - Indonésie - levné letenky Jakarta 10.690,- kč

Nestihli jste dovolenou přes léto? Nespokojíte se jen tak s nějakou tuctovkou? Co takhle levné letenky do Indonésie? Máme tady výhodný tarif na levné letenky do Jakarty za 10.690,- kč s poplatky, s odletem z nyní velmi dobře dostupného Stockholmu (zpáteční letenky Praha - Stockholm jsou teď k dostání jen za 2.290,- kč s poplatky. K nalezení tady.

Výhodnost zpátečního levného letu do Jakarty ze Stockholmu navazujícího na zpáteční levné letenky do Stockholmu z Prahy lze využít v období 5. září až 16. října při současné rezervaci letenky. Více vlných termínů se nyní nabízí na září. Zájemci o levné letenky Jakarta na říjnová období si musí pospíšit, protože letenek je na tento měsíc oproti září podstatně méně.

Informace k tarifu: lety probíhají na palubách aerolinky roku 2013 - Emirates Airlines. Odlétá se z letiště Arlanda Arpt, Stockholm, Švédsko s mezipřistáním na letišti Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty a příletem na Soekarno Hatta Intl, Jakarta, Indonésie. Stejně i zpět.

Tip: vyhledávat levné letenky do Jakarty není potřeba vyhledávat manuálně, protože jde o akční letenky a ty jsou obvykle s výběrem z kalendáře zobrazující online stav volných letenek, které si můžete ihned zabookovat. Souhrnný přehled i dalších levných letenek Jakarta najdete zde.

Online rezervace levné letenky Jakarta (Indonésie)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.