Emirates Airlines - Indonésie - levné letenky Jakarta 10.690,- kč

Nestihli jste dovolenou přes léto? Nespokojíte se jen tak s nějakou tuctovkou? Co takhle levné letenky do Indonésie? Máme tady výhodný tarif na levné letenky do Jakarty za 10.690,- kč s poplatky, s odletem z nyní velmi dobře dostupného Stockholmu (zpáteční letenky Praha - Stockholm jsou teď k dostání jen za 2.290,- kč s poplatky. K nalezení tady.

Výhodnost zpátečního levného letu do Jakarty ze Stockholmu navazujícího na zpáteční levné letenky do Stockholmu z Prahy lze využít v období 5. září až 16. října při současné rezervaci letenky. Více vlných termínů se nyní nabízí na září. Zájemci o levné letenky Jakarta na říjnová období si musí pospíšit, protože letenek je na tento měsíc oproti září podstatně méně.

Informace k tarifu: lety probíhají na palubách aerolinky roku 2013 - Emirates Airlines. Odlétá se z letiště Arlanda Arpt, Stockholm, Švédsko s mezipřistáním na letišti Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty a příletem na Soekarno Hatta Intl, Jakarta, Indonésie. Stejně i zpět.

Tip: vyhledávat levné letenky do Jakarty není potřeba vyhledávat manuálně, protože jde o akční letenky a ty jsou obvykle s výběrem z kalendáře zobrazující online stav volných letenek, které si můžete ihned zabookovat. Souhrnný přehled i dalších levných letenek Jakarta najdete zde.

Online rezervace levné letenky Jakarta (Indonésie)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.