Emirates Airlines - Indonésie - levné letenky Jakarta 10.690,- kč

Nestihli jste dovolenou přes léto? Nespokojíte se jen tak s nějakou tuctovkou? Co takhle levné letenky do Indonésie? Máme tady výhodný tarif na levné letenky do Jakarty za 10.690,- kč s poplatky, s odletem z nyní velmi dobře dostupného Stockholmu (zpáteční letenky Praha - Stockholm jsou teď k dostání jen za 2.290,- kč s poplatky. K nalezení tady.

Výhodnost zpátečního levného letu do Jakarty ze Stockholmu navazujícího na zpáteční levné letenky do Stockholmu z Prahy lze využít v období 5. září až 16. října při současné rezervaci letenky. Více vlných termínů se nyní nabízí na září. Zájemci o levné letenky Jakarta na říjnová období si musí pospíšit, protože letenek je na tento měsíc oproti září podstatně méně.

Informace k tarifu: lety probíhají na palubách aerolinky roku 2013 - Emirates Airlines. Odlétá se z letiště Arlanda Arpt, Stockholm, Švédsko s mezipřistáním na letišti Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty a příletem na Soekarno Hatta Intl, Jakarta, Indonésie. Stejně i zpět.

Tip: vyhledávat levné letenky do Jakarty není potřeba vyhledávat manuálně, protože jde o akční letenky a ty jsou obvykle s výběrem z kalendáře zobrazující online stav volných letenek, které si můžete ihned zabookovat. Souhrnný přehled i dalších levných letenek Jakarta najdete zde.

Online rezervace levné letenky Jakarta (Indonésie)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety