Praha - Tokio

TIP! All Nippon Airways - Japonsko - levné letenky Tokio, Fukuoka, Osaka, Okinawa, Nagoya z Prahy s 5* aerolinkou 12.490,- kč

TIP! All Nippon Airways - Japonsko - levné letenky Tokio, Fukuoka, Osaka, Okinawa, Nagoya z Prahy s 5* aerolinkou 12.490,- kč

Na palubě pětihvězdičkové aerolinky All Nippon Airways levně letecky do Japonska. I když Japonsko samo o sobě není levná záležitost, snažíme se najít nejvhodnější podmínky cesty. Ty má nyní japonská aerolinka. S tímto nadprůměrným dopravcem máme nyní letenky Tokio, Fukuoka, Osaka, Okinawa, Nagoya z Prahy už za 12.490,- kč.

TIP! Japonsko - levné letenky Tokio z Prahy (a zpět) 6 variant od 11.990,- kč

TIP! Japonsko - levné letenky Tokio z Prahy (a zpět) 6 variant od 11.990,- kč

Jak se dopravit do Japonska? Připravili jsme pro vás souhrn všech akčních letů do Tokia. Zaměřili jsme se na odlety z Prahy a nasbírali 6 užitečných letenkových tipů. Do honosné asijské destinace gurmánů a zpátky už za 11.990,- kč. Nejlevněší letenku do Japonska z Česka mají u polské LOT Airlines, na paty ji ovšem šlape dalších 5 aerolinek.

TIP! China Eastern - Japonsko - levné letenky Tokio z Prahy (a zpět) 9.590,- kč

TIP! China Eastern - Japonsko - levné letenky Tokio z Prahy (a zpět) 9.590,- kč

Orient jako na dlani za pouhých 9.590,- kč. S takto zajímavou nabídkou se momentálně může pochlubit dopravce China Eastern Airlines. Představujeme nové akční letenky do Japonska s odletem z Prahy. Zapomeňte na letenky do Tokia z Mnichova od Air China za 11.590,- kč. Tentokrát se vlezete pod 10 tisíc a poletíme z Česka!

TIP! Aeroflot a Alitalia - Japonsko - levné letenky Tokio - 3 varianty letu... (také z Prahy) zpáteční - i na léto 7.990,- kč

akce letenky Japonsko (Asie) - Tokio z Prahy 12.190,- kč

Jak cestovat z Česka do Japonska, tajuplné asijské země pyšnící se východem slunce, úchvatnou zcela ojedinělou přírodou a historickými stavebními artefakty. Využijte nového akčního tarifu na levné letenky do Tokia, hlavní metropole Japonska s odletem z Prahy za cenu 12.190,- kč. Autorem linky je italská letecká společnost Alitalia. Níže další podrobnosti.

TIP! China Eastern ⇆ Japonsko - levné letenky Okinawa, Tokio z Prahy (zpáteční) 8.990,- kč

akce letenky Okinawa Island, Tokio - z Prahy - Japonsko

Exotická dovolená na japonském ostrově za pár korun! Nadílka parádních letů do Asie v režii čínské letecké společnosti nabírá na obrátkách. Jak vyzrát na aktuální levnou letenku do Japonska z Česka? Tempo udává China Eastern. Akční letenky Okinawa již za 8.990,- kč, nebo tradiční letenky do Tokia + 380,- kč. Vše s odletem z Prahy a včetně zpátečního letu!

KLM ⇆ Japonsko - levné letenky Tokio z Prahy (a zpět) 12.170,- kč

akce letenky Tokyo - JaponskoDo Japonska vás výhodně dopraví také KLM. Rozhodli jste se letět do země vycházejícího slunce? Po letenkách do Okinawy, Tokia a Osaky od China Eastern Airlines se podíváme opět levněji do Tokia. Nizozemská letecká společnost uvedla jako alternativu nové zpáteční akční letenky Tokio z Prahy za 12.170,- kč.

China Eastern ⇆ Japonsko - letenky z Prahy: Okinawa, Tokio, Osaka a zpět 11.790,- kč

akce letenky Japonsko - Okinawa, Tokio, OsakaAmbice prosadit se má China Eastern Airlines i na trhu s levnými letenkami do Japonska. Krásný japonský ostrov Okinawa ve zpátečním spoji z Prahy za 11.990,- kč s poplatky, nebo si to za stejnou částku namiřte přímo do hlavní metropole Tokia. Třetím tipem jsou obousměrné levné letenky Osaka na ostrově Honšu.

British Airways ⇆ Japonsko - levné letenky Tokio z Prahy (zpáteční) 11.132,- kč

akce letenky Tokio - JaponskoAsijská vyspělá země plná historie, umění a dalších kontrastů láká k návštěvě opět české turisty. Stejně jako na konci roku se na trhu objevují levné letenky do Tokia. Tesně před vánoci se situace ujala polská LOT a nabídla zpáteční letenky Japonsko z Prahy za 12.227,- kč. Na to přispěchala British Airways a letenky Tokio představila ještě o tisícovku levněji!

LOT ⇆ Japonsko - levné letenky Tokio z Prahy (a zpět) 12.277,- kč

akce letenky Tokio - JaponskoKlíč k aktuální letence do Japonska vlastní LOT Airlines! Atraktivní štafetu výhodných letů do země na asijském kontinentu přebírá od KLM. Ani ne po měsíci od avizování akce nasazuje na trh letenky Tokio s odletem z Prahy za 12.277,- kč a to včetně poplatků a zpátečního letu do Prahy. Využijte linku s jedním přestupem.

KLM ⇆ Japonsko - levné letenky Tokio z Prahy (zpáteční) 11.237,- kč

akce letenky Tokio - JaponskoChystáte se letět tam kde vychází slunce? Pomůžeme vám při výběru aktuální nejlevnější letenky a usnadníme vám tak celý postup složitého vyhledávání a orientování se na trhu s letenkami, který je jako burza. Hurá na to! Výhodně jde aktuálně letět do Tokia a nabízí se nám tři varianty. Dvojí jsou letenky Tokio s odletem z Prahy za příplatek 400,- kč. Nejlevnější volba vychází na zpáteční letenky do Tokia z Budapešti.

Booking.com

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur