Praha - Bali

China Eastern Airlines ⇆ Indonésie - levné letenky Denpasar Bali z Prahy (zpáteční) 13.023,-

akce letenky Bali - Denpasar BaliTo nejlepší z Indonésie aktuálně dostupné z Česka! Pakliže jste ještě včera zvažovali rezervaci akčních letenek do Jakarty z Mnichova od Air China za cca necelých 12 tisíc a stále nemáte objednáno, udělali jste dobře, že jste počkali. Jen tisícovku si totiž nově stačí připlatit a dostaneme se z letiště Praha se zpáteční levnou letenkou na nejoblíbenější indonéský ostrov Bali.

KLM ⇆ Indonésie - levné letenky Bali z Prahy (zpáteční) 14.149,- kč

akce letenky Bali - IndonésieSotva co se doprodaly levné letenky na Bali z Prahy od British Airways tu máme další aerolinku, která vydává nové levné letenky  na tento vyhlášený indonéský ostrov. Odkryjme karty, povedený kousek se podařil nizozemské KLM. Boduje zpátečními levnými letenkami do Denpasar Bali (hlavní město) za senzačních čtrnáct tisíc!

Korean Air - Indonésie - levné letenky na Bali z Prahy 18.990,- kč

Neradi bychom opoměli zajímavé tarify v cz systému korejské letecké společnosti Korean Air. Jako nejočekávanější a dlouho žádané levné letenky jsou letenky na Bali z Prahy a přesně to pro Vás nyní máme! Jsou tu levné letenky Denpasar Bali s odlety z Prahy za příznivou cenu 18.990,- kč včetně tax a poplatků za zpáteční letenky, tozn. vč. letu Bali - Praha.

Dost řečí, pojďme se na akční letenky do Indonésie podívat podrobněji. Tarif je možné rezervovat. V současné době probíhá výběr levné letenky z kalendáře obsahující volné vybrané termíny od 4. září do 27. prosince. Co Vám můžeme prozradit ještě než se podíváte do kalendáře s termíny? Snad jen to, že nejméně letenek máte k výběru na září.

Informace k tarifu: zpáteční levné lety na Bali z Prahy probíhají na palubě aerolinky Korean Air. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Incheon Intl Arpt, Seoul, Jižní Korea. Přílet je na letiště Ngurah Rai Arpt, Denpasar Bali, Indonésie. Stejně poletíte i zpět.

Tip: vzhledem k tomu, že levné letenky na Bali patří do kategorie Vámi nejžádanějších letů, budou zbývající volné letenky rozprášeny velmi rychle. Důležitý aspekt při tomto výběru jsou odlety z Prahy. Ne každý totiž preferuje letenky z evropských měst, kterých je taky jako šafránu, takže bookujte zavčasu.

Online rezervace levné letenky Denpasar Bali (Indonésie)

Korean Air - Indonésie - levné letenky Praha - Bali a zpět 18.940,- kč

Akční letenky do tolik oblíbeného letoviska Denpasar Bali s odletem z Prahy se objevují téměř sporadicky, nyní se nám za cenu 18.940,- kč s taxami i poplatky objevují v českém rezervačním systému akční letenky do Denpasar Bali od aerolinek Korean Air. Tarif obsahuje za uvedenou cenu levné letenky do Denpasar Bali s odletem i návratem z Prahy.

Teď už k termínům a dostupnosti levných letenek na ostrov Bali. Levné letenky do Indonésie v tarifu Korean Air si můžete bookovat už teď na volné termíny od 7. října až do 28. února 2014. Výhodou tarifu je, že na každý měsíc v uvedeném období jsou dostupné lety tam i zpět.

Stručné info k levným letům na Bali - i když se letí do Indonésie z Prahy, lety nejsou přílič náročné. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Incheon Intl Arpt, Seoul, Jižní Korea (3h 25min) a příletem na Ngurah Rai Arpt, Denpasar Bali, Indonésie.

Vyhovuje li vám tarif na levné letenky do Denpasar Bali od Korean Air, doporučujeme ihned kliknout na odkaz pro rezervaci levné letenky a zobrazit si letový kalendář pro výběr vhodného data. Nejlepší termíny zmizí rychle, neváhejte si pospíšit.

Online rezervace levné letenky Denpasar Bali (Indonésie)

Indonésie - zpáteční levné letenky na Bali z Prahy 19.770,- kč

Dovolená snů extra levně? Za velmi solidní cenu 19.770,- kč včetně tax a poplatků si nyní máte šanci zarezervovat zpáteční levné letenky na Bali s odletem z Prahy! Jedná se o akční lety do Indonésie v režii letecké společností Korean Air. Pojďme se podívat na kdy jsou dostupné levné letenky do Denpasar Bali.

Když kliknete níže na hlavní odkaz pro rezervaci levné letenky Bali, zobrazí se vám kalendář s levnými letenkami do Indonésie na vybrané dny od února až do června 2013. Informace k letu Praha - Denpasar Bali: odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Incheon Intl Arpt, Seoul, Jižní korea (6h a 5min) a příletem na letiště Ngurah Rai Arpt, Denpasar Bali, Indonésie.

Levné letenky na Bali jsou sice dostupné od února do prosince, ale volných termínů zase není přebytek a budou během pár dnů rozebrány, takže ideální řešení je zabookovat si levnou letenku do Indonésie ihned. A ušetřete nejen na letence, podívejte se i na levné ubytování na ostrově Bali.

Online rezervace levné letenky Bali (Indonésie)

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur